Oliefilter HENGST FILTER Opschroeffilter, Ø: 76,0mm H14W10

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
176100000 HENGST FILTER
Oliefilter
artikelnummer: H14W10
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte (mm): 123,0
  • Schroefdraadmaat: 3/4-16 UNF
  • Diameter o-ring (mm): 71,0
  • Diameter (mm): 76,0
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
13,42 €*
11,41 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Koop
Wij accepteren
  • Nieuwe HENGST FILTER 176100000 Oliefilter goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats H14W10 HENGST FILTER H14W10 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • 176100000 Oliefilter & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Oliefilter H14W10 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop HENGST FILTER Oliefilter
  • Oliefilter H14W10 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
FORD5000273
FORD6029109
FORD691M6714AA
GENERAL MOTORS94020402
HENGST FILTER176100000
LOMBARDINI2762175036
LOMBARDINI276217536
LOMBARDINI500217536
NISSAN1520813213
OPEL650353
OPEL650653
OPEL6696257
Matching voertuigen
OLIEFILTER 4030776001235 geschikt voor OPEL modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
OPEL Commodore C Sedan 2.5 S 85 08.1978 - 12.1982
OPEL Commodore C Station Wagon (61) 2.5 S 85 12.1980 - 12.1982
OPEL Monza A 2.8 103 02.1978 - 07.1982
OPEL Senator A 2.8 103 02.1978 - 07.1982
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product HENGST FILTER H14W10 Oliefilter
Beoordelingen en Ervaringen: HENGST FILTER H14W10
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Oliefilter HENGST FILTER Opschroeffilter, Ø: 76,0mm H14W10
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg