Stabilisatorstang STARK Achteras, Links, rechts, Staal, 99,4mm SKST-0230544

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
SKST-0230544 STARK
Stabilisatorstang
artikelnummer: SKST-0230544
  • Inbouwplaats: Achteras, Links, rechts
  • Stang / steunbalk: Koppelstang
  • Lengte (mm): 99,4
  • Materiaal: Staal
  • Buitendiameter 2 [mm]: M10 x 1,50 RHT M
  • Buitendiameter 1 [mm]: M12 x 1,75 RHT M
  • Conditie: Geheel nieuw
%MAKERS% Stabilisatorstang 3 jaar garantie
51%
36,63 €*
17,95 €
korting 51%
inkl. 21% MwSt., Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe STARK SKST-0230544 Stabilisatorstang goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats SKST-0230544 STARK SKST-0230544 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • SKST-0230544 Stabilisatorstang & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Stabilisatorstang SKST-0230544 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop STARK Stabilisatorstang
  • Stabilisatorstang SKST-0230544 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
FORD1691815
FORD1701466
FORD1714891
FORD1767896
FORD1814315
FORD1856667
FORDBV615C486AAA
FORD USABV615C486BAA
VOLVO31317271
VOLVO31387811
VOLVO31429024
Matching voertuigen
STABILISATORSTANG 4059191509133 geschikt voor FORD modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FORD C-Max II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 04.2010 - ...
FORD C-Max Van 1.0 EcoBoost 74 12.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Hatchback (DYB) 1.6 Ti 77 07.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Van / Hatchback 1.6 TDCi 85 01.2011 - ...
FORD Focus Mk3 Sedan (DYB) 1.6 Ti 77 07.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Station Wagon (DYB) 1.6 Ti 77 07.2010 - ...
FORD Focus Mk3 Van / Station wagon (DYB) 1.0 EcoBoost 74 02.2012 - ...
FORD Grand C-Max (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 12.2010 - ...
FORD Grand C-Max Van 1.0 EcoBoost 74 12.2010 - ...
STABILISATORSTANG 4059191509133 geschikt voor VOLVO modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
VOLVO V40 Hatchback (525, 526) 2.0 T4 AWD 132 03.2012 - ...
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product STARK SKST-0230544 Stabilisatorstang
Beoordelingen en Ervaringen: STARK SKST-0230544
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Stabilisatorstang STARK Achteras, Links, rechts, Staal, 99,4mm SKST-0230544
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg