Ruitenwisser RIDEX 298W0141
Voor, 650mm

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
298W0141 RIDEX
Ruitenwisser
artikelnummer: 298W0141
  • Inbouwplaats: Voor
  • Lengte [mm]: 650
  • Lengte (inch): 26
  • Vorm: Vlak
  • Aantal: 1
  • Ruitenwisserblad uitvoering: Flatblade
  • Conditie: Geheel nieuw
8,15 €
(Prijs per stuk)
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe RIDEX 298W0141 Ruitenwisserblad goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats 298W0141 RIDEX 298W0141 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • 298W0141 Ruitenwissers & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Ruitenwisser 298W0141 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop RIDEX Ruitenwisser
  • Wisserbladen 298W0141 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
AUDI4L1955425B
AUDI4L1955426A
AUDI8V1955425
CITROËN1611346580
CITROËN1611349280
CITROËN1612432480
CITROËN1613156580
CITROËN1613156680
CITROËN642347
CITROËN642359
CITROËN642361
CITROËN6423H8
CITROËN6423K7
CITROËN6426PK
CITROËN6426PW
CITROËN6426ZE
CITROËN6426ZF
FORD1363354
FORD1465888
FORD1537389
FORD1537408
FORD1680491
FORD1680496
FORD1680506
FORD7S7117B437AA
HYUNDAI983601P000
KIA983501P900
KIA983601P000
MERCEDES-BENZA0018203145
MERCEDES-BENZA0018203645
MERCEDES-BENZA1698200145
MERCEDES-BENZA1698201245
MERCEDES-BENZA9068201000
OPEL93189190
PEUGEOT1611346580
PEUGEOT1611348080
PEUGEOT1611587880
PEUGEOT642344
PEUGEOT642346
PEUGEOT642358
PEUGEOT642374
PEUGEOT6423A5
PEUGEOT6423A9
PEUGEOT6423F1
PEUGEOT6423H8
PEUGEOT6426PV
PEUGEOT6426S4
PEUGEOT6426VJ
PEUGEOT6426YX
RENAULT7711421439
RENAULT7711424718
SEAT1P0455425B
SEAT1P0955426B
VAUXHALL95514049
Matching voertuigen
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor ABARTH modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor ALFA-ROMEO modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor ALPINA modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor ASTON-MARTIN modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor AUDI modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor BMW modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor CADILLAC modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor CHEVROLET modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor CHRYSLER modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor CITROEN modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor CUPRA modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor DODGE modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor DS modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor FIAT modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor FORD modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor FORD-USA modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor HONDA modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor HYUNDAI modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor JAGUAR modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor KIA modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor LADA modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor LANCIA modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor LAND-ROVER modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor LEXUS modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor LOTUS modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor MAN modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor MASERATI modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor MAYBACH modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor MAZDA modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor MERCEDES-BENZ modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor MITSUBISHI modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor NISSAN modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor OPEL modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor PEUGEOT modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor PORSCHE modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor RENAULT modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor SEAT modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor SKODA modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor SMART modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor SSANGYONG modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor SUBARU modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor SUZUKI modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor TESLA modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor TOYOTA modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor VAUXHALL modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor VOLVO modellen:
RUITENWISSER 4059191550883 geschikt voor VW modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product RIDEX 298W0141 Ruitenwisser
Beoordelingen en Ervaringen: RIDEX 298W0141
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Ruitenwisser RIDEX 298W0141
Voor, 650mm
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

Bodemprijzen

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering ! UPS, GLS, DHL

Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg