Remblokkenset, schijfrem STARK Vooras SKBP-0011809

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
SKBP-0011809 STARK
Remblokkenset, schijfrem
artikelnummer: SKBP-0011809
  • Inbouwplaats: Vooras
  • Slijtageindicator: Incl. slijtage waarschuwingscontact
  • Aantalslijtage-indicatoren [per as]: 2
  • Lengte (mm): 114,9
  • Hoogte (mm): 55,4
  • Dikte [mm]: 17
  • Gewicht (kg): 1,113
  • Waarschuwingscontactlengte[mm]: 200
  • Remsysteem: Bosch
  • Hoeveelheid: Set assen
  • Conditie: Geheel nieuw
%MAKERS% Remblokkenset, schijfrem 3 jaar garantie
15%
40,38 €
34,32 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe STARK SKBP-0011809 Remblokkenset, schijfrem goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats SKBP-0011809 STARK voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • SKBP-0011809 Remblokkenset, schijfrem & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Remblokkenset, schijfrem SKBP-0011809 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop STARK Remblokkenset, schijfrem
  • Remblokkenset, schijfrem SKBP-0011809 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
FIAT77362479
FIAT77364635
FIAT77365191
FIAT77365306
FIAT77365337
FIAT77365816
FORD1559698
FORD1669578
FORD1675620
FORD1731172
FORD1736940
FORD1778385
FORD9S512K021BA
FORD9S512K021BB
FORD9S512K021BC
FORDBS512K021BA
Matching voertuigen
REMBLOKKENSET, SCHIJFREM 4059191608102 geschikt voor CHEVROLET modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
CHEVROLET Volt I 1.4 111 11.2011 - ...
REMBLOKKENSET, SCHIJFREM 4059191608102 geschikt voor FIAT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FIAT 500 Hatchback (312) 1.2 LPG 51 10.2007 - ...
FIAT 500 C Cabrio (312) 1.2 51 09.2009 - ...
FIAT Fiorino III Van / Station wagon (225) 1.4 54 11.2007 - ...
FIAT Panda II Hatchback (169) 1.2 51 09.2003 - ...
FIAT Panda Van (169) 1.2 44 09.2004 - ...
FIAT Qubo (225) 1.4 54 02.2008 - ...
REMBLOKKENSET, SCHIJFREM 4059191608102 geschikt voor FORD modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FORD KA Hatchback (RU8) 1.2 51 10.2008 - ...
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product STARK SKBP-0011809 Remblokkenset, schijfrem
Beoordelingen en Ervaringen
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Remblokkenset, schijfrem STARK Vooras SKBP-0011809
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
dynamic_phone_image_alt dynamic_phone_image_alt
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg
  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden
  • Contact