Wiellager SKF VKBA3519

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
VKBA 3519 SKF
Wiellagerset
artikelnummer: VKBA 3519
  • Diameter (mm): 50,3
  • Binnendiameter 2 [mm]: 29, 19
  • Breedte 2 [mm]: 15,5
  • Breedte 1 [mm]: 14,2
  • Buitendraad 2 [mm]: 45,2
  • Conditie: Geheel nieuw
59%
41,12 €*
16,86 €
korting 59%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe SKF VKBA 3519 Wiellagers goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats VKBA3519 SKF VKBA 3519 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • VKBA 3519 Wiellagerset & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Wiellagerset VKBA 3519 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop SKF Wiellagerset
  • Wiellager VKBA 3519 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
ALFA ROMEO116002141303
ALFA ROMEO116002141306
ALFA ROMEO119002140801
ALFA ROMEO510384
ALFA ROMEO60521282
ALFA ROMEO60523333
AUDI8D0598625
BMW31211110115
BMW31212634103
DAEWOO94535218
FIAT4096104
FORD1565444
FORD1583567
FORD6485024
FORD72GB1200AA
FORD81AB1238AA
GENERAL MOTORS11055109
GENERAL MOTORS11070311
JAGUARC15352
JAGUARGHB102
LADA21013103025
MASSEY FERGUSON895322M91
MERCEDES-BENZ0009815905
MERCEDES-BENZ0059817105
OPEL11055109
OPEL11070311
OPEL328022
OPEL330012
OPEL7413409
PORSCHE99905906500
ROVERCAC4603
ROVERGHB102
ROVERRTC3398
SEATFA15824400
SKODA969300291
TALBOT0016172400
TALBOT9192000
VAUXHALL11055109
VAUXHALL11070311
VAUXHALL328022
VAUXHALL330012
VAUXHALL7413409
VOLVO181585181584
VW211405645D
VW311405625E
VW8D0598625
VW9000709340
VW99905906500
Matching voertuigen
WIELLAGERSET 7316571447513 geschikt voor AUDI modellen:
WIELLAGERSET 7316571447513 geschikt voor SEAT modellen:
WIELLAGERSET 7316571447513 geschikt voor VW modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product SKF VKBA 3519 Wiellagerset
Beoordelingen en Ervaringen: SKF VKBA 3519
Totale evaluatie +67
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+17 2-
+16 2-
+10 1-
+11 2-
+13 2-
Wiellager SKF VKBA3519
8.6 / 10
BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering ! UPS, GLS, DHL

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg