Koppelstang DAKAtec Vooras links, Vooras rechts, 298mm 120151HQ

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
120151HQ DAKAtec
Stabilisatorstang
artikelnummer: 120151HQ
  • Inbouwplaats: Vooras links, Vooras rechts
  • Stang / steunbalk: Koppelstang
  • Lengte [mm]: 298
  • Schroefdraadmaat: M10x1,5
  • Gewicht [g]: 440
  • Conditie: Geheel nieuw
11,49 €
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Koop
Wij accepteren
  • Nieuwe DAKAtec 120151HQ Stabilisatorstang goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats 120151HQ DAKAtec 120151HQ voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • 120151HQ Stabilisatorstang & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Stabilisatorstang 120151HQ met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop DAKAtec Stabilisatorstang
  • Koppelstang 120151HQ defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
AISINJRSMZ001
FASTFT20540
FORD1223792
FORD1230905
FORD1230909
FORD1686594
FORD1762149
FORD1851900
FORD3M513B438AA
FORD3M513B438AB
FORD3M513B438AC
FORDAV613B438AA
FORDBP4K34170D
MAZDAB37F34170A
MAZDABBM234170
MAZDABBM234170A
MAZDABP4K34170B
MAZDABP4K34170C
MAZDABP4K34170D
VOLVO31277652
VOLVO31340273
VOLVO8623576
Matching voertuigen
STABILISATORSTANG 4250745505285 geschikt voor FORD modellen:
STABILISATORSTANG 4250745505285 geschikt voor MAZDA modellen:
STABILISATORSTANG 4250745505285 geschikt voor VOLVO modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product DAKAtec 120151HQ Stabilisatorstang
Beoordelingen en Ervaringen: DAKAtec 120151HQ
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Koppelstang DAKAtec Vooras links, Vooras rechts, 298mm 120151HQ
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

Bodemprijzen

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering ! UPS, GLS, DHL

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg