Bougies DENSO Iridium Power Sleutelwijdte: 16 IK22

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
5310 DENSO
Bougie
artikelnummer: IK22
  • Sleutelwijdte: 16
  • Productlijn: Iridium Power
  • Schroefdraad lengte [mm]: 19
  • Bougie: 1-massa elektrode
  • Draaimoment [Nm]: 22
  • Diameter (mm): 14
  • Gewicht [g]: 43
  • Landuitvoering: Japan
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
16,32 €*
13,87 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe DENSO 5310 Bougie goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats IK22 DENSO IK22 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • IK22 Bougie & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Bougie IK22 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop DENSO Bougie
  • Bougies 5310 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
BMW0031708
BMW12120031708
BMW12127556979
BMW7556979
DAIHATSU99906910X9030
DAIHATSUNDIK22
DAIHATSUNDIK22A
DENSOI10
FIAT7571564
FIAT7571579
FORD5099725
FORD5099726
FORD5099780
FORD5099781
FORD5099827
FORD5099828
HONDA980795785C
IVECO504082651
IVECO88032415
MITSUBISHIMD314766
MITSUBISHIMD319586
MITSUBISHIMD320543
MITSUBISHIMS851783
MITSUBISHIMS851872
MITSUBISHIMZ602022
MITSUBISHIMZ602081
NISSAN22401WD517
NISSANBY481BKR7E
PORSCHE99917022390
RENAULT7700500216
RENAULT7701414056
RENAULT7701414066
ROLLS-ROYCEUEM78911
SUBARUSAB330DE3450
SUBARUSAB330DE8430
SUBARUSAB33NG5708
SUZUKI271175
SUZUKI4DA36M07
VOLVO271758
VOLVO2717668
VOLVO2723138
VOLVO30637308
VOLVO8670058
VOLVO8670059
VOLVO9135871
VW101000031AB
VW101000035AE
VW101000045AA
VW101905621
VW101905640
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product DENSO IK22 Bougie
Beoordelingen en Ervaringen: DENSO Iridium Power I10
Totale evaluatie +59
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+15 2-
+14 2-
+9 1-
+10 2-
+11 1-
Bougies DENSO Iridium Power Sleutelwijdte: 16 IK22
8.4 / 10
BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering ! UPS, GLS, DHL

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg