Bougies DENSO Nickel Sleutelwijdte: 16 K16R-U11

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
3120 DENSO
Bougie
artikelnummer: K16R-U11
  • Productlijn: Nickel
  • Sleutelwijdte: 16
  • Schroefdraad lengte [mm]: 19
  • Bougie: 1-massa elektrode
  • Draaimoment [Nm]: 22
  • Diameter (mm): 14
  • Gewicht [g]: 43
  • Conditie: Geheel nieuw
14%
4,48 €*
3,85 €
korting 14%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe DENSO 3120 Bougie goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats K16R-U11 DENSO K16R-U11 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • K16R-U11 Bougie & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Bougie K16R-U11 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop DENSO Bougie
  • Bougies 3120 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
CHRYSLER4609079
CHRYSLER56028886AA
CHRYSLERSPORC12YC5
DENSOD32
MAZDA1N0418110
NISSAN224012J200
TOYOTA9008091161
TOYOTA9008091161A
TOYOTA9008091193
TOYOTA9008091193B
TOYOTA9008091194
TOYOTA9008091200
TOYOTA9008091217
TOYOTA9091901164
TOYOTA90919011641
TOYOTA9091901165
TOYOTA9091901242
TOYOTA90919T1003
TOYOTA90919YZZAE
Matching voertuigen
BOUGIE 2503001167492 geschikt voor CHRYSLER modellen:
BOUGIE 2503001167492 geschikt voor DODGE modellen:
BOUGIE 2503001167492 geschikt voor NISSAN modellen:
BOUGIE 2503001167492 geschikt voor TOYOTA modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product DENSO K16R-U11 Bougie
Beoordelingen en Ervaringen: DENSO Nickel D32
Totale evaluatie +34
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+11 -
+7 -
+5 1-
+5 1-
+6 1-
Bougies DENSO Nickel Sleutelwijdte: 16 K16R-U11
8.1 / 10
BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering ! UPS, GLS, DHL

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg