Bougies DENSO Nickel Sleutelwijdte: 20.6 W20FPR-U

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
D3 DENSO
Bougie
artikelnummer: W20FPR-U
  • Productlijn: Nickel
  • Sleutelwijdte: 20.6
  • Schroefdraad lengte [mm]: 12,7
  • Bougie: 1-massa elektrode
  • Draaimoment [Nm]: 22
  • Diameter (mm): 14
  • Gewicht [g]: 52
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
4,08 €*
3,47 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe DENSO D3 Bougie goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats W20FPR-U DENSO W20FPR-U voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • W20FPR-U Bougie & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Bougie W20FPR-U met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop DENSO Bougie
  • Bougies D3 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
CITROËN/PEUGEOT5403277
CITROËN/PEUGEOT59623N
CITROËN/PEUGEOT59623P
CITROËN/PEUGEOT95619040
DACIA6001544751
DACIADACIBO001
DAIHATSU99906850P9006
DAIHATSU9993409685100
DENSOD3
FORD5099744
FORD5099747
FORD5099748
FORD5099784
FORD5099827
FORD92OF12405ANA
FORD92OF12405ASA
FORD92OF12405BB
FORD92OF12405BHA
GENERAL MOTORS03490184
GENERAL MOTORS05505819
GENERAL MOTORS3490184
GENERAL MOTORS3490229
GENERAL MOTORS3490258
GENERAL MOTORS5505819
GENERAL MOTORS90239569
GENERAL MOTORS90297143
HITACHIM45PW
HONDA9807656717
HONDA9807656719
HONDA9807656721
HONDA9807656729
HONDA980765672900
HONDA9807656747
HONDA9807656756
KAWASAKIJ4520W20FPRU
KUBOTA1264767710
KUBOTA1390167712
KUBOTA1390267711
OPEL1214019
OPEL1214134
OPEL1214138
OPEL1214700
OPEL1214801
OPEL1214805
PORSCHE99917014190
PORSCHE99917014290
PORSCHE99917016790
RENAULT7700529980
RENAULT7700587168
SKODASKODBO001
SKODASKODBO002
SUZUKI0948200062
SUZUKI0948200084
SUZUKI0948200090
SUZUKI0948200141
SUZUKI0948200188
SUZUKI0948200245
SUZUKI0948200245111
SUZUKI0948200302
SUZUKI0948200302111
SUZUKI0948200530
VAUXHALL91143773
VOLVO1357828
VOLVO135827
VOLVO241402
YAMAHA9079END023
YAMAHA9079END024
YAMAHA9470000235
YAMAHA9470100108
YAMAHA9470100198
YAMAHA9470100232
YAMAHA9470100235
YAMAHA9470300108
YAMAHA9470300198
YAMAHA9470300223
YAMAHA9470300235
Matching voertuigen
BOUGIE 42511307001 geschikt voor CITROEN modellen:
BOUGIE 42511307001 geschikt voor DACIA modellen:
BOUGIE 42511307001 geschikt voor DAF modellen:
BOUGIE 42511307001 geschikt voor FIAT modellen:
BOUGIE 42511307001 geschikt voor OPEL modellen:
BOUGIE 42511307001 geschikt voor SKODA modellen:
BOUGIE 42511307001 geschikt voor VAUXHALL modellen:
BOUGIE 42511307001 geschikt voor VOLVO modellen:
BOUGIE 42511307001 geschikt voor WARTBURG modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product DENSO W20FPR-U Bougie
Beoordelingen en Ervaringen: DENSO Nickel 3070
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bougies DENSO Nickel Sleutelwijdte: 20.6 W20FPR-U
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg