Schokdemper DELPHI Oliedruk D2252824

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
D2252824 DELPHI
Schokdemper
artikelnummer: D2252824
  • Schokdemper systeem: Dubbelpijp
  • Schokdempertype: Oliedruk
  • Schokdemper bevestigingstype: Pen bovenaan, Oog onderaan
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
79,48 €*
67,56 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Koop
Wij accepteren
  • Nieuwe DELPHI D2252824 Schokdemper goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats D2252824 DELPHI D2252824 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • D2252824 Schokdemper & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Schokdemper D2252824 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop DELPHI Schokdemper
  • Schokdemper D2252824 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
OPEL22012274
OPEL22052087
OPEL2875780
OPEL435539
OPEL436046
OPEL436411
OPEL436412
OPEL436422
OPEL436423
OPEL436457
OPEL436476
OPEL436484
OPEL436516
OPEL436539
OPEL436546
OPEL8983064
OPEL8984433
OPEL8984446
OPEL90005040
OPEL90005045
OPEL90010342
OPEL9004082
OPEL9004087
OPEL9004167
OPEL9004270
OPEL9004309
OPEL90094154
OPEL90094634
OPEL90094638
OPEL90112127
OPEL90167537
OPEL90236166
OPEL9277064
OPEL9277378
VAUXHALL436423
VAUXHALL436458
Matching voertuigen
SCHOKDEMPER 328533003618 geschikt voor OPEL modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
OPEL Monza A 2.0 E 85 02.1978 - 08.1986
OPEL Senator A 2.0 E 85 02.1978 - 08.1987
SCHOKDEMPER 328533003618 geschikt voor VAUXHALL modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
VAUXHALL Carlton Mk2 Sedan 1.8 S 65 12.1982 - 08.1986
VAUXHALL Viceroy Sedan 2500 85 01.1980 - 10.1982
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product DELPHI D2252824 Schokdemper
Beoordelingen en Ervaringen: DELPHI D2252824
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Schokdemper DELPHI Oliedruk D2252824
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg