Bougies VALEO Sleutelwijdte: 16 246883

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
C10HC VALEO
Bougie
artikelnummer: 246883
  • Sleutelwijdte: 16
  • Schroefdraad lengte [mm]: 17,5
  • Bougie: 1-massa elektrode
  • Elektrodenafstand (mm): 0,7
  • Gewicht (kg): 0,044
  • Aanhaalmoment van [Nm]: 10
  • Aanhaalmoment tot [Nm]: 20
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
10,18 €*
8,65 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Koop
Wij accepteren
  • Nieuwe VALEO C10HC Bougie goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats 246883 VALEO 246883 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • C10HC Bougie & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Bougie 246883 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop VALEO Bougie
  • Bougies 246883 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
CITROËN95533994
CITROËN95619041
CITROËN97533994
PEUGEOT596287
PEUGEOT5962HE
PEUGEOT95619041
PEUGEOT97533994
RENAULT7700267805
RENAULT7700500084
RENAULT7700500108
RENAULT7700726503
RENAULT7700731583
RENAULT7700736149
RENAULT7700737457
RENAULT7701045018
VALEOC10HC
Matching voertuigen
BOUGIE 3276422468835 geschikt voor ALPINE modellen:
BOUGIE 3276422468835 geschikt voor CITROEN modellen:
BOUGIE 3276422468835 geschikt voor PEUGEOT modellen:
BOUGIE 3276422468835 geschikt voor RENAULT modellen:
BOUGIE 3276422468835 geschikt voor VOLVO modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product VALEO 246883 Bougie
Beoordelingen en Ervaringen: VALEO 246883
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bougies VALEO Sleutelwijdte: 16 246883
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg