Schokbreker MONROE Gasdruk, Demper zonder aanslagveer G1083

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
G1083 MONROE
Schokdemper
artikelnummer: G1083
  • Schokdemper systeem: Dubbelpijp
  • Schokdempertype: Gasdruk
  • Schokdemper inbouwtype: Demper zonder aanslagveer
  • Schokdemper bevestigingstype: Oog bovenaan, Oog onderaan
  • Max lengte [mm]: 371
  • Min. lengte [mm]: 251
  • Gewicht (kg): 1,200
  • Naaf boring-Ø [mm]: 25,4
  • Gevuld
  • Verpakkingslengte [cm]: 45
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 5,5
  • Verpakkingshoogte [cm]: 5,3
  • Tariefpost: 87088035
  • Nokdiameter [mm]: 11
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
45,71 €*
38,85 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe MONROE G1083 Veerpoot goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats G1083 MONROE G1083 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • G1083 Schokdempers & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Schokdemper G1083 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop MONROE Schokdemper
  • Schokdemper G1083 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
ABARTH51860150
ABARTH51957098
ABARTH51984162
FIAT50708786
FIAT50709731
FIAT51857841
FIAT51857842
FIAT51860150
FIAT51864833
FIAT51957096
FIAT51957098
FIAT51984161
FIAT51984162
FIAT52070349
FIAT52071141
FIAT52109495
FIAT52109496
FORD1540225
FORD1578532
FORD1672372
FORD50709731
FORD9S5118125AA
FORD9S5118125AB
FORD9S5118125AC
FORD9S5118125AD
Matching voertuigen
SCHOKDEMPER 5412096282638 geschikt voor ABARTH modellen:
SCHOKDEMPER 5412096282638 geschikt voor FIAT modellen:
SCHOKDEMPER 5412096282638 geschikt voor FORD modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product MONROE G1083 Schokdemper
Beoordelingen en Ervaringen: MONROE G1083
Totale evaluatie +51
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+14 -
+11 1-
+7 1-
+9 1-
+10 2-
Schokbreker MONROE Gasdruk, Demper zonder aanslagveer G1083
8.7 / 10
BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg