Schokbreker MONROE Gasdruk, Veerpoot G7305

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
G7305 MONROE
Schokdemper
artikelnummer: G7305
  • Schokdemper systeem: Dubbelpijp
  • Schokdempertype: Gasdruk
  • Schokdemper inbouwtype: Veerpoot
  • Schokdemper bevestigingstype: Pen bovenaan, Klem onderaan
  • Zuigerstangdiameter [mm]: 20
  • Gewicht (kg): 4,300
  • Lengte (mm): 390, 544
  • Artikelnummer paar: G7306
  • Naaf boring-Ø [mm]: 30
  • Artikelnummer van de aanbevolen artikel: MK095, PK148
  • Verpakkingslengte [cm]: 51,8
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 18,2
  • Verpakkingshoogte [cm]: 18,3
  • Tariefpost: 87088035
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
66,95 €*
56,91 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe MONROE G7305 Schokdempers goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats G7305 MONROE G7305 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • G7305 Schokdemper & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Schokdemper G7305 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop MONROE Schokdemper
  • Schokbreker G7305 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
FIAT50709078
FIAT50709080
FIAT51857832
FIAT51857834
FIAT51860148
FIAT51864795
FIAT51871679
FIAT51872600
FIAT51964352
FIAT51964354
FIAT51964356
FORD1540220
FORD1540221
FORD1540224
FORD1580509
FORD1580510
FORD1580512
FORD1619747
FORD1619748
FORD1619750
FORD1672374
FORD1672375
FORD1672378
FORD9S5118124AA
FORD9S5118124AB
FORD9S5118124AC
FORD9S5118124AD
FORD9S5118124BA
FORD9S5118124BB
FORD9S5118124BC
FORD9S5118124BD
FORD9S5118124DA
FORD9S5118124DB
FORD9S5118124DC
FORD9S5118124DD
Matching voertuigen
SCHOKDEMPER 5412096301605 geschikt voor FIAT modellen:
SCHOKDEMPER 5412096301605 geschikt voor FORD modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product MONROE G7305 Schokdemper
Beoordelingen en Ervaringen: MONROE G7305
Totale evaluatie +48
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+13 2-
+13 2-
+6 2-
+7 2-
+9 2-
Schokbreker MONROE Gasdruk, Veerpoot G7305
7.7 / 10
BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering ! UPS, GLS, DHL

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg