Oliefilter NIPPARTS Opschroeffilter, Ø: 65mm J1312018

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
J1312018 NIPPARTS
Oliefilter
artikelnummer: J1312018
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte (mm): 71
  • Binnendiameter 2 [mm]: 55
  • Openingsdruk omloopklep [bar]: 1,0
  • Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap: LS 6/1
  • Diameter (mm): 65
  • Diameter 2 (mm): 62
  • Schroefdraadmaat 1: 3/4" 16UNF
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
7,11 €*
6,04 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe NIPPARTS J1312018 Oliefilter goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats J1312018 NIPPARTS J1312018 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • J1312018 Oliefilter & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Oliefilter J1312018 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop NIPPARTS Oliefilter
  • Oliefilter J1312018 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
ALLIS-CHALMERS721014983
CATERPILLAR2I8660
CATERPILLAR3I1191
CITROËN1109AZ
CITROËN1109Y3
CITROËN1109Y4
CITROËN1611540380
CITROËN1613181380
CITROËN1616399880
CITROËN/PEUGEOT1109AZ
CITROËN/PEUGEOT1109Y3
CITROËN/PEUGEOT1109Y4
CITROËN/PEUGEOT1611540380
CITROËN/PEUGEOT1613181380
CITROËN/PEUGEOT1616399880
DAIHATSU1150101610
DAIHATSU1560113010
DAIHATSU1560113011
DAIHATSU1560187104
DAIHATSU1560187109
DAIHATSU1560187109000
DITCH WITCH194108
FORD5010292
FORD5012645
GEHL611990
GENERAL MOTORS93156670
GENERAL MOTORS94840078
GUTBROD09219068
HYSTER3000537
INGERSOLL-RAND32498545
ISEKI621324000200
ISEKI72201898
JOHN DEEREAM101054
JOHN DEEREAM105172
JOHN DEEREAM105555
JOHN DEEREAM107423
JOHN DEEREET15499
KAWASAKI160971069
KAWASAKI450652071
KAWASAKI490652068
KAWASAKI490652071
KAWASAKI490652074
KAWASAKI490652075
KAWASAKI490652076
KAWASAKI490652077
KAWASAKI490652078
KAWASAKI490657010
KUBOTA11249911210
KUBOTA1249932430
MASSEY FERGUSON72201898
MELROE1016467CC
MELROE2722214
MELROE4135663
PEUGEOT1109AZ
PEUGEOT1109Y3
PEUGEOT1109Y4
PEUGEOT1611540380
PEUGEOT1613181380
PEUGEOT1616399880
TOYOTA0892202003
TOYOTA0892202005
TOYOTA1560013011
TOYOTA1560013050
TOYOTA1560013051
TOYOTA1560016020
TOYOTA1560101010
TOYOTA1560113010
TOYOTA1560113011
TOYOTA1560113051
TOYOTA1651083011
TOYOTA9008091034
TOYOTA9008091045
TOYOTA9008091058
TOYOTA9091503001
TOYOTA9091510001
TOYOTA9091510003
TOYOTA9091591058
TOYOTA90915CA003
TOYOTA90915TA001
TOYOTA90915YZZA3
TOYOTA90915YZZC3
TOYOTA90915YZZC7
TOYOTA90915YZZE1
TOYOTA90915YZZJ1
Matching voertuigen
OLIEFILTER 4029416132484 geschikt voor CITROEN modellen:
OLIEFILTER 4029416132484 geschikt voor DAIHATSU modellen:
OLIEFILTER 4029416132484 geschikt voor LEXUS modellen:
OLIEFILTER 4029416132484 geschikt voor PEUGEOT modellen:
OLIEFILTER 4029416132484 geschikt voor SUZUKI modellen:
OLIEFILTER 4029416132484 geschikt voor TOYOTA modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product NIPPARTS J1312018 Oliefilter
Beoordelingen en Ervaringen: NIPPARTS J1312018
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Oliefilter NIPPARTS Opschroeffilter, Ø: 65mm J1312018
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg