Oliefilter CHAMPION Ø: 76mm, Opschroeffilter COF100136S

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
COF100136S CHAMPION
Oliefilter
artikelnummer: COF100136S
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte (mm): 52
  • Schroefdraadmaat: M 20 x 1.5
  • Openingsdruk omloopklep [bar]: 1
  • Diameter (mm): 76
  • Bundeltype: Doos
  • Verpakkingslengte [cm]: 7,8
  • Verpakkingsbreedte [cm]: 7,8
  • Verpakkingshoogte [cm]: 7,2
  • Diameter afdichtirng vanaf [mm]: 62
  • Diameter afdichtring tot [mm]: 71
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
5,19 €*
4,41 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe CHAMPION COF100136S Oliefilter goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats COF100136S CHAMPION COF100136S voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • COF100136S Oliefilter & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Oliefilter COF100136S met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop CHAMPION Oliefilter
  • Oliefilter COF100136S defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
CHAMPIONCOF100136S
GENERAL MOTORS9111019
RENAULT7700107905
RENAULT7700110796
RENAULT7700272523
RENAULT7700272902
RENAULT7700272903
RENAULT7700272982
RENAULT7700274177
RENAULT7700734957
RENAULT7700854776
RENAULT7700856114
RENAULT7700866099
RENAULT7700873583
RENAULT7700873603
RENAULT7702144083
RENAULT8200033408
RENAULT8983601900
Matching voertuigen
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor AIXAM modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor ALFA-ROMEO modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor ALPINE modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor ARO modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor DACIA modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor FIAT modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor JEEP modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor LANCIA modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor LIGIER modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor MITSUBISHI modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor NISSAN modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor OPEL modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor PIAGGIO modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor RENAULT modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor SMART modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor SUZUKI modellen:
OLIEFILTER 4044197763368 geschikt voor VAUXHALL modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product CHAMPION COF100136S Oliefilter
Beoordelingen en Ervaringen: CHAMPION COF100136S
Totale evaluatie +50
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+13 2-
+11 2-
+7 1-
+8 2-
+11 1-
Oliefilter CHAMPION Ø: 76mm, Opschroeffilter COF100136S
8.3 / 10
BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg