Oliefilter KAMOKA Ø: 69mm, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen F113501

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
F113501 KAMOKA
Oliefilter
artikelnummer: F113501
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte (mm): 87
  • Schroefdraadmaat: M 20X1,5
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met een terugloopbeveiligingskleppen
  • Diameter (mm): 69
  • Ventieltype: Drukbegrenzingsklep
  • Conditie: Geheel nieuw
14%
6,73 €*
5,79 €
korting 14%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe KAMOKA F113501 Oliefilter goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats F113501 KAMOKA F113501 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • F113501 Oliefilter & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Oliefilter F113501 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop KAMOKA Oliefilter
  • Oliefilter F113501 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
ACVFF77EX
ACX119
ACX146
ACX156
ACX577
ACX88
CITROËN1109AE
CITROËN1109CG
FIAT4294841
FIAT46544820
FIAT46751179
FIAT-HITACHI4294841
FORD1212486
FORD1535505
FORD1699522
FORD3396825
FORD3521840
FORD3803268
FORD3891893
FORD5016958
FORD5022738
FORD5027149
FORDF12Z6731B
GENERAL MOTORS12582255
GENERAL MOTORS649008
GENERAL MOTORS649013
GENERAL MOTORS90485456
GENERAL MOTORS90541162
GENERAL MOTORS90541163
GENERAL MOTORS91151707
GENERAL MOTORS91151708
GENERAL MOTORS93156769
GENERAL MOTORS93156956
GENERAL MOTORS93182630
GENERAL MOTORS94314263
GENERAL MOTORS94316263
HONDA15200PH1004
HONDA15400MJ0003
HONDA15400PC6003
HONDA15400PC6004
HONDA15400PH1003
HONDA15400PH1F02
HONDA15400PH1F03
HONDA15400PH9004
HONDA15400PK1003
HONDA15400PLC004
HONDA15400PLMA01
HONDA15400PLMA02
HONDA15400PMET01
HONDA15400PR3003
HONDA15400PR3004
HONDA15400RAFT01
HONDA15400RBAF01
HONDA15400RTA003
HONDA15400RTA004
HURTHOK187
HYUNDAI2630002750
HYUNDAI2630002751
HYUNDAI2630035A00
HYUNDAIOJE1514302
HYUNDAIS2630002500
HYUNDAIS2630002501
HYUNDAIS2630002503
ISUZU8931567500
ISUZU8943687200
ISUZU894368727
ISUZU8943687270
ISUZU8944128150
KIA0K90014300A
KIAOJE1514302
MAZDAF2Y014302
MAZDAFE3R14302
MAZDAFEY0143029A
MAZDAFS0714302A
MAZDAG6Y014302
MAZDAG6Y014302A
MAZDAJE1514302
MAZDAJEY014302
MAZDAJEY0143029A
MAZDAJEY014302A
MAZDAJEYO14302
MAZDAJEYO143029A
MAZDAJEYO14302A
MAZDAK60714302A
MAZDARFY0143029A
MERCEDES-BENZA0001802810
MITSUBISHI1230A105
MITSUBISHI1230A182
MITSUBISHI30A4000100
MITSUBISHI30A4000103
MITSUBISHI35178573
MITSUBISHIMD05281090
MITSUBISHIMD135737
MITSUBISHIMD320276
MITSUBISHIMD321589
MITSUBISHIMD325714
MITSUBISHIMD352627
MITSUBISHIMD360935
MITSUBISHIMR984204
MITSUBISHIMZ690070
MITSUBISHIMZ690072
MITSUBISHIMZ690115
MITSUBISHIMZ690116
NISSAN1520831000
NISSAN1520831U00
NISSAN1520831U01
NISSAN1520831U0A
NISSAN1520831U1B
NISSAN152087B000
NISSAN152089
NISSAN152089E000
NISSAN152089E01A
OPEL55230822
OPEL5650301
OPEL649007
OPEL649008
OPEL649012
OPEL649013
OPEL649014
OPEL649020
OPEL90511146
OPEL90541162
OPEL90541163
OPEL93182630
OPEL94314263
OPELVOF225
OPELVOF500
OPELVOF88
PEUGEOT1109AC
PEUGEOT1109CG
PROTONPW510577
PROTONPW510577E
SMARTA0001802810
SOLOM202010
SOLON102013
VAUXHALL649008
VAUXHALL649013
VAUXHALL649014
VAUXHALL90511146
VAUXHALLVOF225
VAUXHALLVOF500
VAUXHALLVOF88
VOLVO11715849
VOLVO30866266
Matching voertuigen
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor ALFA-ROMEO modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor ASIA-MOTORS modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor AUDI modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor BMW modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor CHEVROLET modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor CHRYSLER modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor CITROEN modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor DAEWOO modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor DAIHATSU modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor DODGE modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor FERRARI modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor FIAT modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor FORD modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor FORD-USA modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor GREAT-WALL modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor HONDA modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor HUMMER modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor HYUNDAI modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor INFINITI modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor ISUZU modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor IVECO modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor JAGUAR modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor JEEP modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor KIA modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor LAMBORGHINI modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor LANCIA modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor LAND-ROVER modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor LEXUS modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor LINCOLN modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor LOTUS modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor MASERATI modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor MAZDA modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor MERCEDES-BENZ modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor MG modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor MINI modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor MITSUBISHI modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor MORGAN modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor MORRIS modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor NISSAN modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor OPEL modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor PEUGEOT modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor PORSCHE modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor PROTON modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor RENAULT modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor RENAULT-TRUCKS modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor ROVER modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor SAAB modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor SEAT modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor SHUANGHUAN-AUTO modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor SKODA modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor SMART modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor SSANGYONG modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor SUBARU modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor SUZUKI modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor TATA-TELCO modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor TOYOTA modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor VAUXHALL modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor VOLVO modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor VW modellen:
OLIEFILTER 2238184264200 geschikt voor ZASTAVA modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product KAMOKA F113501 Oliefilter
Beoordelingen en Ervaringen: KAMOKA F113501
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Oliefilter KAMOKA Ø: 69mm, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen F113501
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering ! UPS, GLS, DHL

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg