Gloeibougie BREMI 25004

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
25004 BREMI
Gloeibougie
artikelnummer: 25004
  • Totale lengte [mm]: 89
  • Schroefdraadmaat: M10x1,25
  • Spanning (Volt): 6
  • Sleutelwijdte: 12mm
  • Gloeibougie uitvoering: Staafgloeibougie
  • Inbouwdiepte [mm]: 24
  • Diameter (mm): 5
  • Aansluittechniek: M4x0,7
  • Stroomsterkte: 11
  • Aanhaalmoment tot [Nm]: 15
  • Aanhaalmoment van [Nm]: 10
  • Conushelling: 119
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
15,62 €*
13,28 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Koop
Wij accepteren
  • Nieuwe BREMI 25004 Gloeibougie goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats 25004 BREMI 25004 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • 25004 Gloeibougie & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Gloeibougie 25004 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop BREMI Gloeibougie
  • Gloeibougie 25004 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
BMW12121288245
CITROËN5962T3
GENERAL MOTORS88900739
ISUZU8942255880
ISUZU894241490
ISUZU8942496921
ISUZU9825119570
ISUZU9825119640
ISUZU9825119780
ISUZU9825119781
ISUZU9825119782
ISUZU9825119783
OPEL1214308
OPEL5614221
OPEL88900739
OPEL944221719
OPEL94439218
PEUGEOT5962T3
Matching voertuigen
GLOEIBOUGIE 4017534179481 geschikt voor ISUZU modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
ISUZU Campo / Faster (KB) 2.2 D 39 01.1983 - 12.1991
ISUZU Trooper I SUV (UBS) 2.2 D 4WD 39 05.1984 - 12.1989
ISUZU Trooper I SUV Cabrio (UBS) 2.2 TD 53 01.1983 - 12.1991
GLOEIBOUGIE 4017534179481 geschikt voor OPEL modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
OPEL Corsa A CC (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68) 37 09.1987 - 03.1993
OPEL Corsa A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19) 37 10.1987 - 11.1992
OPEL Corsa A Van (S83) 1.5 D (F08, W5L) 37 06.1987 - 04.1989
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.7 TD (F19, M19) 60 03.1990 - 11.1995
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product BREMI 25004 Gloeibougie
Beoordelingen en Ervaringen: BREMI 25004
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Gloeibougie BREMI 25004
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg