Wiellager RIDEX Vooras links en rechts, Zonder ABS sensorring 654W0076

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
654W0076 RIDEX
Wiellagerset
artikelnummer: 654W0076
  • Inbouwplaats: Vooras links en rechts
  • Hoogte 1 [mm]: 20
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Zonder ABS sensorring
  • Diameter [mm]: 80
  • Gewicht (kg): 0,9
  • Binnendiameter 2 [mm]: 50
  • Conditie: Geheel nieuw
16,82 €
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe RIDEX 654W0076 Wiellagers goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats 654W0076 RIDEX 654W0076 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • 654W0076 Wiellagerset & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Wiellagerset 654W0076 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop RIDEX Wiellagerset
  • Wiellager 654W0076 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
CITROËN332627
CITROËN335021
CITROËN335029
CITROËN95619170
FIAT4330647
FIAT71714450
HYUNDAI5270344500
HYUNDAI5270344520
HYUNDAI5270344530
MASSEY FERGUSON51848307
PEUGEOT332627
PEUGEOT335021
PEUGEOT335029
VW091517185
VW091517185B
WARTBURG9900011425
Matching voertuigen
WIELLAGERSET 4059191321254 geschikt voor ALFA-ROMEO modellen:
WIELLAGERSET 4059191321254 geschikt voor CITROEN modellen:
WIELLAGERSET 4059191321254 geschikt voor FIAT modellen:
WIELLAGERSET 4059191321254 geschikt voor PEUGEOT modellen:
WIELLAGERSET 4059191321254 geschikt voor TALBOT modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product RIDEX 654W0076 Wiellagerset
Beoordelingen en Ervaringen: RIDEX 654W0076
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Wiellager RIDEX Vooras links en rechts, Zonder ABS sensorring 654W0076
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

Bodemprijzen

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering ! UPS, GLS, DHL

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg