Klepstoter RIDEX 1216R0006

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
1216R0006 RIDEX
Klepstoter
artikelnummer: 1216R0006
  • Werkwijze: Hydraulisch
  • Hoogte (mm): 26
  • Diameter (mm): 35
  • Conditie: Geheel nieuw
79%
24,48 €
5,14 €
korting 79%
inkl. 21% MwSt., Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe RIDEX 1216R0006 Klepstoter goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats 1216R0006 RIDEX 1216R0006 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • 1216R0006 Klepstoter & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Klepstoter 1216R0006 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop RIDEX Klepstoter
  • Klepstoter 1216R0006 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
ALFA ROMEO60513940
ALFA ROMEO60513941
ALFA ROMEO60623146
AUDI034109309
AUDI034109309AC
AUDI034109309AD
AUDI034109309N
AUDI038109309A
AUDI038109309B
AUDI050109309
AUDI050109309A
AUDI050109309C
AUDI050109309H
AUDI050109309J
AUDI050109309M
AUDI050109309N
AUDI074109309
AUDI34109309
AUDI60623140
AUDI60623146
AUDI74109309
BMW11321739299
BMW1739299
FIAT00467974030L
FORD050109309H
FORD1100677
FORD1639187
FORD1649127
FORD1669765
FORD6542372
FORD95VW6500BA
FORDV86HF6500AA
FORDV86HF6500AB
FORDXM216500AA
MERCEDES-BENZ0000540201
OPEL640001
OPEL90509386
ROVERSTC2144
SEAT034109309AD
SEAT038109309A
SEAT038109309B
SEAT050109309
SEAT050109309A
SEAT050109309C
SEAT050109309H
SEAT050109309J
SEAT050109309M
SEAT050109309N
SEATSE021012101A
SKODA034109309
SKODA034109309AD
SKODA038109309A
SKODA038109309B
SKODA050109309
SKODA050109309A
SKODA050109309C
SKODA050109309H
SKODA050109309J
SKODA050109309M
SKODA050109309N
SKODA074109309
VOLVO1317798
VOLVO50109309
VOLVO9135931
VOLVO9180681
VOLVO9186568
VW034109309
VW034109309AC
VW034109309AD
VW034109309N
VW038109309A
VW038109309B
VW050109309
VW050109309A
VW050109309C
VW050109309H
VW050109309J
VW050109309M
VW050109309N
VW074109309
VW34109309
VW74109309
Matching voertuigen
KLEPSTOTER 4059191181018 geschikt voor ALFA ROMEO modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. (930.A2) 76 07.1994 - 12.1996
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. (930.B2) 76 12.1994 - 12.1996
ALFA ROMEO 33 Hatchback (905) 1.3 55 06.1983 - 12.1989
ALFA ROMEO 33 Hatchback (907A) 1.4 i.e. 65 01.1990 - 09.1994
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.5 4x4 77 12.1986 - 12.1989
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B) 1.4 i.e. 65 01.1990 - 09.1994
ALFA ROMEO Alfasud Hatchback (901) 1.3 ti 63 03.1980 - 12.1984
ALFA ROMEO Sprint / Alfasud Sprint (902A) 1.4 63 07.1979 - 12.1989
KLEPSTOTER 4059191181018 geschikt voor AUDI modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
AUDI 100 C2 Sedan (43) 2.0 D 51 08.1978 - 07.1982
AUDI 100 C2 Avant (43) 2.0 D 51 08.1978 - 02.1983
AUDI 100 C3 Avant (44, 44Q) 1.8 55 08.1982 - 11.1990
AUDI 100 C4 Avant (4A5) 2.5 TDI 85 12.1990 - 07.1994
AUDI 100 C3 Sedan (44, 44Q) 1.8 65 08.1982 - 07.1991
AUDI 100 C4 Sedan (4A2) 2.4 D 60 12.1990 - 07.1994
AUDI 200 C3 Avant (44, 44Q) 2.1 Turbo quattro 134 09.1983 - 12.1991
AUDI 200 C3 Sedan (44, 44Q) 2.2 101 08.1984 - 12.1991
AUDI 80 B2 (81, 85) 1.6 54 08.1978 - 08.1986
AUDI 80 B3 (89, 89Q, 8A) 1.6 55 06.1986 - 10.1991
AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.0 66 09.1991 - 01.1996
AUDI 80 B4 Sedan (8C2) 1.9 TD 55 09.1991 - 12.1994
AUDI 90 B2 (81, 85) 2.0 85 08.1984 - 03.1987
AUDI 90 B3 (89, 89Q, 8A) 2.0 85 04.1987 - 09.1991
AUDI A3 Hatchback (8L1) 1.6 74 09.1996 - 05.2003
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 74 11.1994 - 09.2001
AUDI A4 B5 Sedan (8D2) 1.6 74 11.1994 - 11.2000
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.9 TDI 66 06.1994 - 12.1997
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 1.9 TDI 81 02.1998 - 04.2001
AUDI A6 C4 Sedan (4A2) 1.9 TDI 66 06.1994 - 10.1997
AUDI A6 C5 Sedan (4B2) 1.9 TDI 81 04.1997 - 10.2000
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro 220 03.1994 - 11.1998
AUDI Cabriolet B4 (8G7) 2.0 E 85 05.1991 - 08.2000
AUDI Coupe B2 (81, 85) 1.8 GT 65 07.1981 - 10.1988
AUDI Coupe B3 (89, 8B) 2.3 100 10.1988 - 12.1996
AUDI Quattro (85) 2.2 Turbo 147 12.1984 - 07.1991
KLEPSTOTER 4059191181018 geschikt voor FORD modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FORD Galaxy Mk1 (WGR) 1.9 TDI 66 03.1995 - 05.2006
KLEPSTOTER 4059191181018 geschikt voor MERCEDES-BENZ modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
MERCEDES-BENZ V-Klasse (W638/2) V 280 2.8 (638.244, 638.294) 128 08.1997 - 07.2003
KLEPSTOTER 4059191181018 geschikt voor SEAT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
SEAT Alhambra I (7V8, 7V9) 2.0 i 85 04.1996 - 03.2010
SEAT Arosa (6H) 1.0 37 05.1997 - 06.2004
SEAT Córdoba I Sedan (6K1, 6K2) 1.4 i 44 02.1993 - 10.2002
SEAT Córdoba II Sedan (6L2) 1.9 SDI 47 09.2002 - 11.2009
SEAT Córdoba I Vario (6K5) 1.4 i 44 08.1996 - 12.2002
SEAT Ibiza I Hatchback (021A) 1.2 44 11.1984 - 12.1993
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 SDI 47 03.1993 - 02.2002
SEAT Ibiza III Hatchback (6L) 1.9 SDI 47 02.2002 - 11.2009
SEAT Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1) 2.0 85 10.2008 - ...
SEAT Ibiza IV Sportcoupe (6J, 6P) 2.0 85 10.2008 - ...
SEAT Inca (6K9) 1.4 i 44 11.1995 - 06.2003
SEAT Leon I Hatchback (1M1) 1.6 74 11.1999 - 06.2006
SEAT Malaga (023A) 1.2 44 11.1984 - 12.1993
SEAT Ronda (022A) 1.2 44 08.1983 - 12.1986
SEAT Terra Van (024A) 1.3 D 33 03.1990 - 02.1992
SEAT Terra Station Wagon (24) 1.3 D 33 03.1990 - 12.1995
SEAT Toledo I Hatchback (1L) 1.6 i 54 05.1991 - 03.1999
SEAT Toledo II Sedan (1M2) 1.6 74 10.1998 - 07.2004
KLEPSTOTER 4059191181018 geschikt voor SKODA modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
SKODA Fabia I Hatchback (6Y2) 1.9 SDI 47 12.1999 - 03.2008
SKODA Fabia I Combi (6Y5) 1.9 SDI 47 04.2000 - 12.2007
SKODA Fabia I Praktik (6Y5) 1.9 SDI 47 07.2001 - 12.2007
SKODA Fabia I Sedan (6Y3) 1.9 SDI 47 11.1999 - 12.2007
SKODA Felicia I Hatchback (6U1) 1.6 LX 55 08.1995 - 03.1998
SKODA Felicia I Pick-up (6UF, 6U7) 1.6 55 06.1997 - 04.2002
SKODA Felicia I Station Wagon (6U5) 1.6 GLX 55 08.1995 - 03.1998
SKODA Felicia II Hatchback (6U1) 1.6 55 01.1998 - 06.2001
SKODA Felicia II Station Wagon (6U5) 1.6 55 01.1998 - 06.2001
SKODA Octavia I Hatchback (1U2) 1.6 55 09.1996 - 03.2010
SKODA Octavia I Combi (1U5) 1.6 74 07.1998 - 03.2010
SKODA Superb I Sedan (3U4) 2.0 85 12.2001 - 03.2008
KLEPSTOTER 4059191181018 geschikt voor VOLVO modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
VOLVO 740 Sedan (744) 2.3 114 08.1987 - 07.1991
VOLVO 740 Station Wagon (745) 2.3 114 08.1987 - 07.1990
VOLVO 850 Sedan (854) 2.4 103 06.1991 - 12.1996
VOLVO 850 Station Wagon (855) 2.0 93 08.1992 - 12.1996
VOLVO 940 I Sedan (944) 2.4 TD Intercooler 90 08.1990 - 12.1994
VOLVO 940 II Sedan (944) 2.4 TD Interc. 90 08.1994 - 10.1998
VOLVO 940 II Station Wagon (945) 2.4 TD Interc. 90 08.1994 - 10.1998
VOLVO 940 I Station Wagon (945) 2.3 114 08.1990 - 08.1994
VOLVO 960 I Sedan (964) 2.4 TD Interc. 85 09.1991 - 07.1994
VOLVO 960 I Station Wagon (965) 2.4 TD Interc. 85 09.1990 - 07.1994
VOLVO S70 (LS, 874) 2.0 93 01.1997 - 11.2000
VOLVO S80 I (TS, 184) 2.5 TDI 103 01.1999 - 07.2006
VOLVO V70 I (LV, 875, 876) 2.0 93 12.1995 - 12.2000
VOLVO V70 II (SW, 285) 2.5 TDI 103 11.1999 - 08.2007
KLEPSTOTER 4059191181018 geschikt voor VW modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
VW Bora Sedan (1J2) 1.6 74 10.1998 - 05.2005
VW Bora Variant (1J6) 2.0 85 05.1999 - 05.2005
VW Caddy I Pick-up (14) 1.6 55 08.1982 - 07.1992
VW Caddy II Pick-up (9U7) 1.6 55 06.1996 - 12.2000
VW Caddy II Station Wagon (9K9B) 1.4 44 11.1995 - 01.2004
VW Caddy II Van (9K9A) 60 1.4 44 11.1995 - 01.2004
VW Caddy III Station Wagon (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 2.0 EcoFuel 80 04.2006 - 05.2015
VW Caddy III Van (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel 80 04.2006 - 05.2015
VW Corrado (53i) 1.8 G60 118 09.1988 - 12.1995
VW Crafter 30-35 Bus (2E) 2.5 TDI 65 04.2006 - 05.2013
VW Crafter 30-50 Van (2E) 2.5 TDI 65 04.2006 - 05.2013
VW Crafter 30-50 Flatbed Vrachtwagen/Chassis (2F) 2.5 TDI 65 04.2006 - 05.2013
VW Golf I Hatchback (17) 1.8 GTI 82 08.1980 - 02.1984
VW Golf I Cabrio (155) 1.6 53 08.1982 - 04.1993
VW Golf II Hatchback (19E, 1G1) 1.3 40 08.1983 - 12.1992
VW Golf II Van (19E, 1G1) 1.6 D 40 08.1983 - 07.1991
VW Golf III Hatchback (1H1) 1.9 D 48 10.1991 - 09.1997
VW Golf III Cabrio (1E7) 1.8 55 07.1993 - 05.1998
VW Golf III Van (1H1) 1.8 66 08.1991 - 12.1997
VW Golf III Variant (1H5) 1.9 D 48 07.1993 - 04.1999
VW Golf IV Cabrio (1E) 1.8 55 06.1998 - 06.2002
VW Golf IV Hatchback (1J1) 1.9 TDI 66 08.1997 - 06.2005
VW Golf IV Van (1J1) 1.9 TDI 66 05.2000 - 09.2002
VW Golf IV Variant (1J5) 1.6 74 05.1999 - 06.2006
VW Golf V Hatchback (1K1) 2.0 85 08.2006 - 11.2008
VW ILTIS (183) 1.6 TD 51 08.1987 - 12.1988
VW Jetta Mk2 (19E, 1G2, 165) 1.3 40 01.1984 - 12.1992
VW Jetta Mk6 (162, 163, AV3, AV2) 2.0 85 06.2010 - 12.2017
VW Jetta Mk1 (16) 1.6 D 40 08.1980 - 02.1984
VW LT 28-35 I Bus 2.4 D 55 01.1979 - 06.1996
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.4 TD 68 12.1978 - 06.1996
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 D 55 01.1979 - 06.1996
VW LT 28-35 II Bus 2.5 SDI 55 05.1996 - 07.2006
VW LT 28-46 II Flatbed Vrachtwagen / Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI 55 06.1996 - 07.2006
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI 55 05.1996 - 07.2006
VW LT 40-55 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (293-909) 2.4 D 51 12.1978 - 06.1996
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 TD 68 08.1978 - 05.1996
VW Lupo / Lupo 3L (6X1, 6E1) 1.0 37 09.1998 - 07.2005
VW Multivan T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 85 11.2003 - 08.2015
VW New Beetle Cabrio (1Y7) 2.0 85 09.2002 - 10.2010
VW New Beetle Hatchback (9C1, 1C1) 2.0 85 01.1998 - 09.2010
VW Passat B2 Hatchback (32B) 1.6 51 08.1980 - 03.1988
VW Passat B3/B4 Sedan (3A2, 35i) 1.6 53 02.1988 - 08.1996
VW Passat B5 Sedan (3B2) 1.6 74 10.1996 - 11.2000
VW Passat B5 GP Sedan (3BG, 3B3) 2.0 85 11.2000 - 05.2005
VW Passat B2 Sedan (32B) 1.6 55 08.1984 - 03.1988
VW Passat B2 Variant (33B) 1.6 51 08.1980 - 07.1988
VW Passat B3/B4 Variant (3A5, 35i) 1.6 53 02.1988 - 05.1997
VW Passat B5 Variant (3B5) 1.6 74 06.1997 - 11.2000
VW Passat B5 GP Variant (3BG, 3B6) 2.0 85 11.2000 - 05.2005
VW Polo III Hatchback (6N2) 1.7 SDI 44 10.1999 - 09.2001
VW Polo IV Hatchback (9N) 1.9 SDI 47 10.2001 - 11.2009
VW Polo II Van (86CF) 1.0 33 08.1992 - 07.1994
VW Polo III Classic (6V2) 1.6 55 11.1995 - 01.2002
VW Polo II Classic (86C, 80) 1.0 33 01.1985 - 09.1994
VW Polo II Coupe (86C, 80) 1.3 G40 85 08.1983 - 09.1994
VW Polo III Hatchback (6N1) 1.3 40 10.1994 - 10.1999
VW Polo II Hatchback (86C, 80) 1.3 D 33 08.1983 - 09.1994
VW Polo III Van Van / Station wagon (6V5) 1.4 44 08.1997 - 12.1999
VW Polo IV Sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.9 SDI 47 09.2002 - 04.2012
VW Polo III Van / Hatchback (6N1) 1.0 33 10.1994 - 12.1999
VW Polo III Variant (6V5) 1.8 66 05.1997 - 09.2001
VW Santana Sedan (32B) 1.8 66 08.1981 - 12.1984
VW Scirocco II (53B) 1.6 55 08.1982 - 07.1992
VW Sharan I (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 66 09.1995 - 03.2010
VW Touran I (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel 80 02.2006 - 05.2009
VW Transporter T4 Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D Syncro 57 09.1990 - 04.2003
VW Transporter T4 Flatbed Vrachtwagen / Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D) 1.9 D 45 07.1990 - 04.2003
VW Transporter T4 Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.0 62 07.1990 - 04.2003
VW Transporter T5 Bus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF, 7EG, 7HF, 7EC) 2.0 85 11.2003 - 08.2015
VW Transporter T5 Flatbed Vrachtwagen / Chassis (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD) 2.0 85 11.2003 - 05.2013
VW Transporter T5 Van (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 2.0 85 11.2003 - 08.2015
VW Vento (1H2) 1.9 D 48 11.1991 - 09.1998
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product RIDEX 1216R0006 Klepstoter
Beoordelingen en Ervaringen: RIDEX 1216R0006
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Klepstoter RIDEX 1216R0006
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
dynamic_phone_image_alt dynamic_phone_image_alt
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg