Brandstoffilter RIDEX 9F0014

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
9F0014 RIDEX
Brandstoffilter
artikelnummer: 9F0014
  • Filter type: Pijpfilter
  • Hoogte (mm): 108
  • Diameter (mm): 36
  • Ingang ø [mm]: 6,0
  • Uitgang ø [mm]: 6,0
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
1,66 €*
1,41 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe RIDEX 9F0014 Brandstoffilter goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats 9F0014 RIDEX 9F0014 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • 9F0014 Brandstoffilter & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Brandstoffilter 9F0014 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop RIDEX Brandstoffilter
  • Brandstoffilter 9F0014 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
AC1555410
ACFS1
ACFS15
ACFS5
ALFA ROMEO4352637
AMERICANMOTORS(FORD)3198615
AMERICANMOTORS(FORD)3212882
AMERICANMOTORS(FORD)7700724743
ASTON MARTIN24165
ASTON MARTIN5224165
BLMC603183
BMW1277497
BMW13321277481
BMW13321277497
BMW13321278272
BMW13321461265
BOMAG05727894
BOMAG05821214
BOMAG05821218
CASE IHD53499
CHRYSLER01879579
CHRYSLER01945199
CHRYSLER01947586
CHRYSLER02020064
CHRYSLER02084258
CHRYSLER02084467
CHRYSLER02120064
CHRYSLER02121779
CHRYSLER02465703
CHRYSLER02525254
CHRYSLER02846061
CHRYSLER2084528
CHRYSLER2525254
CHRYSLER2846061
CHRYSLERJ3198615
CHRYSLERJ3212882
CHRYSLERJ3968615
CHRYSLERJ8992638
CITROËN156720
CITROËN5429192
CITROËN5481874
CITROËN5490862
CITROËN5940862
CITROËN95534485
CITROËN95534486
CLARK6511393
DACIA7701349332
DAIHATSU2303087603
DAIHATSU2330087603
FARYMANN DIESEL5410251
FIAT119003206100
FIAT4323062
FIAT4352637
FIAT532281
FIAT60735555
FIAT60745338
FIAT71736104
FIAT82282645
FIAT82323784
FIAT82425649
FIAT82428006
FIAT8245649
FIAT91386006
FIAT93814412
FIAT9401567188
FIAT9401567219
FORD5003748
FORD5004837
FORD5008881
FORD5015543
FORD5015544
FORD5027154
FORD860X9155AA
FORDA810X9155DA
FORDB7S9155A
FORDC2DE9155A
FORDC2DZ9155A
FORDC2RZ9155B
FORDCC1DZ9155
FORDCIDZ9155A
FORDCIDZ9155B
FORDD129155A
FORDD12E9155A
FORDD12F9155AA
FORDD3FZ9155A
GENERAL MOTORS13200093
GENERAL MOTORS1945199
GENERAL MOTORS1947586
GENERAL MOTORS2084258
GENERAL MOTORS2084467
GENERAL MOTORS2846061
GENERAL MOTORS5132000660
GENERAL MOTORS5132000661
GENERAL MOTORS5132000930
GENERAL MOTORS5132400930
GENERAL MOTORS5650170
GENERAL MOTORS5650656
GENERAL MOTORS5650743
GENERAL MOTORS5650780
GENERAL MOTORS5651090
GENERAL MOTORS5651682
GENERAL MOTORS5651687
GENERAL MOTORS5651783
GENERAL MOTORS818502
GENERAL MOTORS818533
GENERAL MOTORS854582
GENERAL MOTORS854583
GENERAL MOTORS85482
GENERAL MOTORS90281325
GENERAL MOTORS9132002500
GENERAL MOTORS9132402500
GENERAL MOTORS94020398
GENERAL MOTORS9940258700
GENERAL MOTORSVFF4
HONDA16900671003
HONDA16900671004
HONDA16900671013
HONDA16900671014
HONDA16900671023
HONDA16900671034
HONDA16900SA0003
HONDA16900SA0004
HONDA16900SA0013
HONDA16900SA0014
HONDA16900SA0024
HONDA16900SA0033
HONDA16900SA0044
HONDA16900SAO003
HONDA16900SAO004
HONDA16900SAO013
HONDA16900SAO014
HONDA16900SAO033
INTERNATIONAL HARV.417917C91
ISUZU8913202500
ISUZU9942369090
IVECOJ1333001
IVECOJ1336005
JOHN DEERE6993206003
JOHN DEEREAE29052
KAYSERAK0168
KAYSERAK0168E
KAYSERAK0168G
KAYSERAK018A
KAYSERAK11LO
KUBOTA1335143010
LADA210451117010
LADA210501117012
LADA210801117010
LADA4352637
LAND ROVERPHB000450
LAND ROVERSTC4202
LOMBARDINI3730106
MAN81125030045
MAN81125030056
MAN81125030057
MAN81125030058
MASSEY FERGUSON522066
MASSEY FERGUSON522066M1
MASSEY FERGUSON800848
MASSEY FERGUSON800848M91
MAZDA022213470
MAZDA022213470A
MAZDA022213470B
MAZDA022213478
MERCEDES-BENZ0014773801
MERCEDES-BENZ0014773901
MERCEDES-BENZ7002080492
MERCEDES-BENZ7121081072
MERCEDES-BENZ71212081070
MERCEDES-BENZ7122081070
MERCEDES-BENZA0014773801
MERCEDES-BENZA0014773901
MERCEDES-BENZA7002080492
MERCEDES-BENZA7121081072
MERCEDES-BENZA71212081070
MERCEDES-BENZA7122081070
MITSUBISHIMA166060
MITSUBISHIMT166060
NISSAN16400N1400
NISSAN16400N8400
NISSAN16400Z5900
NISSAN522066
NISSAN800848
OPEL0818502
OPEL818502
PEUGEOT156702
PEUGEOT156703
PEUGEOT156707
PEUGEOT156718
PEUGEOT156719
PEUGEOT156720
PEUGEOT156721
PEUGEOT1567C3
PEUGEOT5429192
PEUGEOT5481874
PEUGEOT5490862
PEUGEOTGX0330201A
PEUGEOTGX0330202A
PEUGEOTGX0330301A
PEUGEOTGX5429192
PEUGEOTSRV000503
RENAULT005490862
RENAULT5000031068
RENAULT5000031168
RENAULT5490862
RENAULT5640780
RENAULT7100544588
RENAULT7700271011
RENAULT7700271026
RENAULT7700544588
RENAULT7700545787
RENAULT7700724743
RENAULT7700728143
RENAULT7701349332
RENAULT8200358714
ROVER606168
ROVERSTC4202
ROVER/AUSTINFE4000
SAAB7284417
SAAB838475
SAAB883364
SAAB94207910
SEAT021020200A
SKODA251201511C
SUBARU640210020
SUBARU6412010020
SUBARU642010020
SUBARU6420100201
SUBARU642010021
TALBOT0013170900
TALBOT13170900
TALBOT1879579
TALBOT1945199
TALBOT1947586
TALBOT2020064
TALBOT2020067
TALBOT2020933
TALBOT2084258
TALBOT2084467
TALBOT2120064
TALBOT2121779
TALBOT212779
TALBOT2465703
TALBOT2525254
TALBOT2846061
TALBOT38840E
TALBOT6100034
TALBOTMA141491
TOYOTA1640040600
TOYOTA16400A0600
TOYOTA2303024020
TOYOTA2303087603
VAG115945050
VAG121261275A
VAG131261275A
VAG191201511A
VAG191291511A
VAG251201511
VAG251201511C
VAG251201511G
VAG481209261
VAG6U0201511E
VAG803201511C
VAG803201511E
VAG803210151C
VAGSE021020200A
VAUXHALL818502
VOLVO243214
VOLVO2432144
VOLVO3713186
VOLVO481209261
VOLVO806012
VOLVO838475
ZASTAVA46620880
ZASTAVA46620892
Matching voertuigen
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor ABARTH modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
ABARTH Ritmo (138A_) 2.0 TC Abarth 125 92 11.1981 - 12.1987
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor ALFA ROMEO modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
ALFA ROMEO 33 Hatchback (905) 1.5 QV 77 05.1983 - 12.1989
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.5 4x4 77 12.1986 - 12.1989
ALFA ROMEO Sprint / Alfasud Sprint (902A) 1.5 75 01.1980 - 12.1989
ALFA ROMEO Alfetta Sedan (116) 2.0 89 03.1977 - 02.1980
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 Turbodelta 111 01.1978 - 12.1980
ALFA ROMEO Spider (115) 1.6 76 03.1976 - 12.1990
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor ALPINE modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
ALPINE A110 I 1300 (L) 81 01.1968 - 12.1970
ALPINE A310 Coupe 1.7 70 01.1971 - 12.1984
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor AUDI modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
AUDI 100 C2 Sedan (43) 1.6 63 06.1976 - 07.1982
AUDI 100 C1 Sedan 1.6 63 11.1968 - 07.1976
AUDI 100 C2 Avant (43) 1.6 63 07.1977 - 02.1983
AUDI 100 C3 Avant (44, 44Q) 1.8 55 08.1982 - 11.1990
AUDI 100 C1 Coupe 1.9 82 07.1970 - 12.1976
AUDI 100 C3 Sedan (44, 44Q) 1.8 65 08.1982 - 11.1990
AUDI 50 (86) 1.1 37 08.1974 - 07.1978
AUDI 60 Sedan 1.5 40 09.1968 - 08.1972
AUDI 60 Variant 1.5 40 09.1968 - 08.1972
AUDI 75 Sedan 1.7 55 09.1968 - 08.1972
AUDI 75 Variant 1.7 55 09.1968 - 08.1972
AUDI 80 B1 Sedan (80, 82) 1.3 40 05.1972 - 07.1978
AUDI 80 B2 (81, 85) 1.3 40 08.1978 - 08.1986
AUDI 80 B3 (89, 89Q, 8A) 1.6 55 08.1986 - 10.1991
AUDI Coupe B2 (81, 85) 1.8 GT 65 08.1980 - 10.1988
AUDI Super 90 1.8 66 09.1966 - 08.1971
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor AUTOBIANCHI modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.9 E 34 01.1973 - 12.1984
AUTOBIANCHI A111 Sedan 1.4 51 08.1969 - 11.1972
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.0 41 03.1985 - 10.1995
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor BEDFORD modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
BEDFORD Midi Bestelwagen 1.8 63 09.1984 - 05.1988
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor BMW modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
BMW 02 Sedan (E10) 1502 1.6 55 09.1967 - 07.1977
BMW 02 Cabrio (E10) 2002 2.0 74 12.1967 - 07.1975
BMW 02 Touring (E6) 1600 1.6 63 05.1971 - 07.1975
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 74 10.1962 - 11.1972
BMW 1600 GT Coupé 1.6 77 10.1967 - 05.1969
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 CS 88 10.1965 - 06.1970
BMW 3 Sedan (E21) 315 1.6 55 08.1975 - 03.1984
BMW 3 Sedan (E30) 316 1.8 Ecotronic 66 09.1982 - 12.1991
BMW 5 Sedan (E12) 518 1.8 66 08.1972 - 06.1981
BMW 5 Sedan (E28) 518 1.8 66 06.1981 - 08.1984
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor CITROËN modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
CITROËN Acadiane Van 6 23 08.1978 - 10.1988
CITROËN AX 1.0 E 30 09.1986 - 04.1994
CITROËN BX Hatchback 1.4 E 45 10.1982 - 02.1993
CITROËN BX Station Wagon 1.6 53 04.1983 - 12.1994
CITROËN C15 Van 1.4 49 10.1984 - 12.1997
CITROËN C15 Station Wagon 1.4 49 05.1987 - 09.1992
CITROËN CX I Hatchback 2.0 78 09.1974 - 08.1985
CITROËN CX I Station Wagon 2.0 78 09.1975 - 08.1985
CITROËN CX II Hatchback 2.2 TRS 83 07.1985 - 12.1992
CITROËN CX II Station Wagon 2.0 78 07.1985 - 12.1992
CITROËN GS Break A 1.2 43 07.1971 - 07.1986
CITROËN GS Hatchback 1.1 40 09.1970 - 07.1986
CITROËN LNA Hatchback 0.6 24 11.1976 - 10.1986
CITROËN Méhari Cabrio 0.6 19 05.1968 - 10.1987
CITROËN Axel 1.1 42 10.1981 - 03.1991
CITROËN Visa Cabrio 1.1 R 37 03.1983 - 10.1988
CITROËN Visa Hatchback 0.6 24 09.1978 - 03.1991
CITROËN ZX Hatchback (N2) 1.1 44 03.1991 - 06.1997
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor FIAT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FIAT 124 Familiare (124) 1.2 44 04.1967 - 03.1975
FIAT 124 Sedan (124) 1.2 44 07.1966 - 07.1975
FIAT 126 (126) 0.6 17 09.1972 - 09.2000
FIAT 127 Hatchback (127) 0.9 29 06.1971 - 12.1986
FIAT 127 Panorama (127) 1.0 37 01.1977 - 12.1986
FIAT 128 Coupe (128) 1.3 Berlinetta 54 03.1972 - 02.1981
FIAT 128 Familiare (128) 1.1 33 02.1975 - 02.1981
FIAT 128 Sedan (128) 1.1 33 02.1975 - 09.1981
FIAT 130 Coupe 3.2 121 10.1971 - 03.1978
FIAT 130 Sedan (130) 3.2 121 12.1971 - 03.1978
FIAT 131 Familiare / Panorama (131) 1.6 63 03.1975 - 12.1984
FIAT 131 Sedan (131) 1.3 Mirafiori 40 10.1974 - 12.1984
FIAT 132 (132_) 2.0 82 01.1976 - 06.1981
FIAT 147 Hatchback 1.0 37 10.1976 - 12.1995
FIAT 500 Sedan 0.5 11 01.1957 - 12.1961
FIAT 500 Station Wagon 0.5 11 01.1960 - 12.1966
FIAT 600 Sedan 0.6 15 03.1955 - 02.1971
FIAT Argenta (132) 2 83 06.1978 - 12.1985
FIAT Campagnola 2.0 59 06.1974 - 10.1989
FIAT Cinquecento (170) 0.7 i 22 12.1991 - 01.1998
FIAT Croma I Hatchback (154) 2.0 CHT 66 12.1985 - 12.1990
FIAT Ducato I Van (280) 2.0 55 07.1985 - 08.1990
FIAT Ducato I Van (290) 2.0 63 06.1990 - 05.1994
FIAT Ducato I Flatbed Vrachtwagen/Chassis (280) 2.0 55 07.1985 - 08.1990
FIAT Ducato I Flatbed Vrachtwagen/Chassis (290) 2.0 4x4 63 06.1990 - 05.1994
FIAT Ducato I Panorama (280) 2.0 55 01.1986 - 08.1990
FIAT Ducato I Panorama (290) 2.0 4x4 63 06.1990 - 05.1994
FIAT Duna Sedan (146) 60 1.1 43 01.1987 - 12.1991
FIAT Duna Weekend (146) 70 1.3 49 01.1987 - 12.1991
FIAT Elba 1.3 43 04.1986 - 12.1993
FIAT Fiorino I Van (147) 1.0 37 01.1980 - 08.1993
FIAT Fiorino II Van (146) 60 1.1 40 01.1988 - 12.1994
FIAT Fiorino II Pick-up (146) 1.3 49 01.1988 - 12.1994
FIAT Fiorino Pick-up (147) 1.0 41 06.1982 - 10.1989
FIAT Fiorino Van (127) 1.0 37 01.1980 - 12.1987
FIAT Panda I Hatchback (141) 0.7 25 09.1982 - 10.2003
FIAT Panda Van (141) 0.7 25 01.1986 - 07.1992
FIAT Regata Sedan (138) 1.3 70 48 09.1983 - 06.1990
FIAT Regata Weekend 1.3 70 50 01.1984 - 07.1989
FIAT Ritmo I Cabrio 1.5 80 63 01.1980 - 07.1989
FIAT Ritmo I Hatchback (138) 1.0 60 44 01.1978 - 12.1988
FIAT Talento Van (290) 2.0 55 03.1989 - 03.1994
FIAT Talento Bus (290) 2.0 55 03.1989 - 03.1994
FIAT Talento Flatbed Vrachtwagen/Chassis (290) 2.0 55 03.1989 - 03.1994
FIAT Tempra Sedan (159) 1.6 i.e. 63 03.1990 - 08.1996
FIAT Tempra S.W. (159) 1.6 63 12.1990 - 04.1993
FIAT Tipo Hatchback (160) 1.1 41 01.1988 - 10.1991
FIAT Uno Hatchback (146) 0.9 33 01.1983 - 12.1992
FIAT X 1/9 (128) 1.5 63 11.1978 - 12.1989
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor FORD modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FORD Capri (ECJ) 1700 55 12.1968 - 02.1974
FORD Capri II (GECP) 1.6 50 02.1974 - 12.1977
FORD Capri III (GECP) 1.6 54 01.1978 - 04.1987
FORD Escort Express '81 (AVA) 1.1 37 03.1981 - 02.1986
FORD Escort Express '86 (ALF) 1.1 37 02.1986 - 07.1990
FORD Escort Mk1 Sedan (AFH, ATH) 1100 1.1 32 01.1968 - 02.1976
FORD Escort Mk1 Station Wagon (ADH) 1100 1.1 29 06.1968 - 02.1976
FORD Escort Mk2 Sedan (ATH) 1.1 32 12.1974 - 08.1980
FORD Escort Mk2 Station Wagon 1.3 40 04.1975 - 07.1981
FORD Escort Mk3 Hatchback (GAA) 1.1 37 09.1980 - 12.1985
FORD Escort Mk3 Station Wagon (AWA) 1.1 37 09.1980 - 12.1985
FORD Escort Mk3 Cabrio (ALD) 1.3 51 09.1983 - 12.1985
FORD Escort Mk4 Hatchback (GAF, AWF, ABFT) 1.1 37 10.1985 - 10.1990
FORD Escort Mk4 Station Wagon (AWF, AVF) 1.3 44 10.1985 - 10.1990
FORD Escort Mk4 Cabrio (ALF) 1.4 55 01.1986 - 07.1990
FORD Escort Mk5 Cabrio (ALL) 1.4 52 07.1990 - 12.1992
FORD Escort Mk5 Hatchback (AAL, ABL) 1.4 52 07.1990 - 12.1992
FORD Escort Mk5 Station Wagon (ANL) 1.4 52 07.1990 - 09.1992
FORD Fiesta Mk2 Van (FVD) 1.0 33 08.1983 - 11.1989
FORD Fiesta Mk1 Van (WFVT) 1.0 29 10.1977 - 11.1986
FORD Fiesta Mk1 Hatchback (GFBT) 0.9 29 05.1976 - 08.1983
FORD Fiesta Mk2 Hatchback (FBD) 1.1 36 09.1983 - 11.1989
FORD Fiesta Mk3 Hatchback (GFJ) 1.1 40 03.1989 - 12.1995
FORD Granada (GGTL, GGFL) 1.7 55 01.1972 - 08.1977
FORD Granada (GU) 1.7 54 08.1977 - 08.1985
FORD Granada Coupe (GGCL) 2.3 79 01.1972 - 02.1976
FORD Granada Station Wagon (GGNL) 2.0 66 01.1972 - 08.1977
FORD Granada Station Wagon (GNU) 2.0 74 08.1977 - 08.1985
FORD Orion Mk1 (AFD) 1.3 51 07.1983 - 03.1986
FORD Orion Mk2 (AFF) 1.4 55 12.1985 - 07.1990
FORD Orion Mk3 (GAL) 1.3 44 07.1990 - 12.1993
FORD Scorpio Mk1 Hatchback (GAE, GGE) 1.8 66 04.1985 - 02.1992
FORD Sierra Mk2 Sedan (GBC, GB4) 1.6 55 01.1987 - 02.1993
FORD Sierra Mk1 Station Wagon (BNC) 1.6 55 08.1982 - 12.1986
FORD Sierra Mk1 Hatchback (GBC) 1.6 55 08.1982 - 12.1986
FORD Sierra Mk2 Hatchback (GBC, GBG) 1.6 55 01.1987 - 02.1993
FORD Sierra Mk2 Station Wagon (BNG) 1.8 64 01.1987 - 02.1993
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.3 43 07.1979 - 07.1982
FORD Taunus (GBFK) 1300 40 08.1970 - 02.1976
FORD Taunus (GBTK) 1300 40 01.1970 - 02.1976
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 40 05.1975 - 07.1979
FORD Taunus 12M (11G) 1.3 37 08.1966 - 06.1971
FORD Taunus 12M (12G) 1.3 37 08.1966 - 06.1971
FORD Taunus 20M (41F) 2.0 66 07.1967 - 04.1974
FORD Taunus 20M (42F) 2.0 66 07.1967 - 04.1974
FORD Taunus 20M Turnier (46F) 2.0 66 07.1967 - 04.1974
FORD Taunus 20M XL (51F) 2.0 66 07.1967 - 04.1974
FORD Taunus 20M XL (52F) 2.0 66 07.1967 - 04.1974
FORD Taunus 20M XL Coupe (53F) 2.0 66 07.1967 - 04.1974
FORD Taunus Coupe (GBCK) 1300 40 08.1970 - 02.1976
FORD Taunus Turnier (GBNK) 1300 40 08.1970 - 02.1976
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.3 (JAC) 43 05.1975 - 07.1979
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 1.6 (LAR) 51 07.1979 - 07.1982
FORD Transit Mk3 Van (VE6) 2.0 57 09.1985 - 09.1992
FORD Transit Mk2 Van 1.6 48 11.1977 - 10.1986
FORD Transit Mk3 Bus (VE6) 1.6 46 11.1985 - 09.1992
FORD Transit Mk2 Bus 1.6 48 11.1977 - 10.1986
FORD Transit Mk3 Flatbed Vrachtwagen/Chassis (VE6) 2.0 KAT 57 11.1985 - 09.1992
FORD Transit Mk2 Flatbed Vrachtwagen/Chassis 2.0 43 11.1977 - 10.1986
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor FORD OTOSAN modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FORD OTOSAN Taunus Sedan 1.6 52 01.1989 - 10.1994
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor FSO modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FSO 125P Sedan 1.3 1300 47 10.1967 - 08.1992
FSO 125P Station wagon 1.5 55 10.1967 - 08.1992
FSO Polonez I 1.5 (AA) 55 10.1977 - 08.1988
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor HONDA modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
HONDA Accord I Sedan (SJ, SY) 1.6 L/EX 59 01.1978 - 09.1983
HONDA Accord I Hatchback (SJ, SY) 1.6 L/EX 59 01.1979 - 09.1983
HONDA Prelude I Coupe (SN) 1.6 59 11.1978 - 10.1982
HONDA Quintet (SU) 1.6 EX 59 02.1980 - 12.1984
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor INNOCENTI modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
INNOCENTI Elba (146) 1.3 (146CW) 49 08.1991 - 12.1996
INNOCENTI Mini Hatchback 0.55 24 05.1974 - 12.1991
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor ISUZU modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
ISUZU Campo / Faster (KB) 2.2 (TFS) 66 06.1985 - 12.1990
ISUZU Trooper I SUV Cabrio (UBS) 2.2 58 01.1983 - 12.1985
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor LADA modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
LADA 110 (2110) 1.5 52 01.1995 - 12.2005
LADA 1200-1500 Stationwagen 1500 (VAZ2102) 54 09.1973 - 06.1985
LADA 1200-1600 Sedan 1200 L/S (VAZ, WAS2101) 44 01.1970 - 12.2005
LADA Niva (2121, 2131) 1.6 56 12.1976 - 12.2006
LADA Nova Sedan (2105) 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105) 44 05.1981 - 04.2012
LADA Nova Stationwagen (2104) 1300 48 09.1985 - 04.2012
LADA Samara (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 1300 46 01.1986 - 08.1999
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 1300 48 05.1989 - 12.2006
LADA Toscana (2107) 1500 55 09.1983 - 05.2012
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor LANCIA modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
LANCIA A 112 Hatchback 1.0 LX 35 03.1978 - 12.1986
LANCIA Delta I (831) 1.5 63 09.1979 - 12.1992
LANCIA Prisma (831) 1.5 63 01.1983 - 04.1986
LANCIA Y10 (156) 1.0 Fire 41 03.1985 - 07.1989
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor LAND ROVER modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
LAND ROVER Freelander I SUV (L314) 2.0 Td4 4x4 82 11.2000 - 10.2006
LAND ROVER Range Rover III (L322) 3.0 D 4x4 130 03.2002 - 08.2012
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor LIGIER modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
LIGIER Be Up Hatchback 0.5 14 08.2002 - 12.2006
LIGIER Nova Hatchback 400 5 08.2002 - ...
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor MAZDA modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
MAZDA 1000 1.0 33 01.1975 - 01.1977
MAZDA 1300 Sedan 1.3 (TC) 44 02.1971 - 01.1977
MAZDA 323 I Hatchback (FA4) 1.0 33 01.1977 - 05.1980
MAZDA 323 I Station Wagon (FA4) 1.4 51 05.1978 - 05.1986
MAZDA 323 II Sedan (BD) 1.3 50 11.1980 - 10.1989
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.1 40 11.1980 - 10.1989
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.5 54 01.1987 - 05.1989
MAZDA 616 Sedan 1.6 55 06.1973 - 02.1978
MAZDA 626 I Sedan (CB) 1.6 55 05.1979 - 05.1982
MAZDA 626 I Coupe 2.0 66 10.1978 - 12.1982
MAZDA 818 Station wagon 1.3 44 01.1974 - 10.1978
MAZDA 929 I Sedan (LA) 2.0 66 05.1979 - 07.1986
MAZDA 929 II Sedan (HB) 2.0 66 05.1982 - 03.1984
MAZDA 929 II Station Wagon (HV) 2.0 66 01.1983 - 12.1987
MAZDA 929 II Coupe (HB) 2.0 66 05.1982 - 03.1984
MAZDA B-serie Pick-up (PE) 1.6 55 02.1977 - 01.1982
MAZDA E-serie Van E 1.6 51 08.1980 - 06.1984
MAZDA RX-7 I (SA) 1.0 Wankel 77 05.1979 - 03.1986
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor MERCEDES-BENZ modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Coupé 250 C (114.021) 96 04.1969 - 11.1976
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 250 (114.010) 85 01.1968 - 11.1976
MERCEDES-BENZ S-Klasse Sedan (W108, W109) 250 S 2.5 (108.012) 96 01.1966 - 12.1969
MERCEDES-BENZ W123 Sedan (W123) 200 2.0 62 02.1976 - 11.1985
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor MOSKVICH modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
MOSKVICH 2140 Sedan 1.5 55 07.1978 - 11.1983
MOSKVICH 2141 Hatchback 1.5 51 05.1989 - 12.2001
MOSKVICH 412 Sedan 1.5 55 03.1971 - 10.1988
MOSKVICH 427 Station wagon 1.5 55 01.1975 - 09.1979
MOSKVICH ASLK 2137 Station wagon 1.5 55 07.1976 - 08.1987
MOSKVICH ASLK 2140 Sedan 1.5 55 03.1976 - 10.1988
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor NSU modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
NSU Prinz Sedan 600 4L (47) 22 08.1961 - 07.1970
NSU Ro 80 Sedan 1.0 85 10.1967 - 07.1977
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor OPEL modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
OPEL Ascona A Sedan 1.2 S 44 10.1970 - 08.1975
OPEL Ascona A Caravan (84, 89) 1.6 N 50 10.1970 - 08.1975
OPEL Ascona B Sedan 1.2 40 09.1975 - 08.1981
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68) 44 09.1981 - 08.1988
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69) 44 09.1981 - 08.1988
OPEL Commodore A Sedan 2.5 GS/E 110 08.1969 - 01.1972
OPEL Commodore A Coupe 2.5 GS/E 110 08.1969 - 01.1972
OPEL Corsa A CC (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68) 33 09.1982 - 03.1993
OPEL Corsa A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19) 33 09.1982 - 03.1993
OPEL Corsa A Van (S83) 1.0 (F08, W5L) 33 02.1986 - 07.1990
OPEL Kadett B Sedan 1.1 33 09.1965 - 08.1973
OPEL Kadett B Coupe 1.1 33 09.1965 - 08.1973
OPEL Kadett B Stationwagon 1.1 33 09.1965 - 08.1973
OPEL Kadett C Sedan 1.0 29 08.1973 - 07.1979
OPEL Kadett C CC 1.0 29 08.1973 - 07.1979
OPEL Kadett C Coupe 1.0 29 08.1973 - 07.1979
OPEL Kadett C Stationwagon 1.0 29 08.1973 - 07.1979
OPEL Kadett D Hatchback 1.2 40 08.1979 - 08.1984
OPEL Kadett D Sedan 1.2 S 44 08.1979 - 08.1984
OPEL Kadett D Stationwagon 1.2 39 08.1979 - 08.1984
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.3 S 55 03.1987 - 02.1993
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35) 40 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E CC (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48) 40 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25) 44 01.1986 - 12.1991
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.2 (C19, D19) 40 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E Van (T85) 1.2 (C70, D70) 40 09.1984 - 07.1989
OPEL Manta A Coupe 1.2 44 09.1970 - 08.1975
OPEL Manta B Sedan 1.2 S 44 09.1975 - 08.1987
OPEL Manta B CC 1.3 N 44 09.1975 - 08.1987
OPEL Olympia A Hatchback 1.7 55 08.1967 - 08.1971
OPEL Olympia A Coupe 1.0 44 08.1967 - 08.1971
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35) 60 09.1986 - 03.1994
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 N (F19, M19, N19) 60 09.1986 - 03.1994
OPEL GT Coupe 1.1 44 09.1968 - 08.1973
OPEL Rekord A Sedan 1500 40 02.1963 - 12.1965
OPEL Rekord A Coupe 1700 49 01.1963 - 12.1965
OPEL Rekord B Sedan 1.7 55 08.1965 - 12.1966
OPEL Rekord B Coupe 1.9 66 08.1965 - 02.1967
OPEL Rekord B Stationwagon 1.7 55 08.1965 - 12.1966
OPEL Rekord C Sedan 1.5 43 08.1966 - 12.1971
OPEL Rekord C Coupe 1.7 S 55 08.1966 - 12.1971
OPEL Rekord C Stationwagon 1.5 43 08.1966 - 12.1971
OPEL Rekord D Sedan 1.7 44 01.1972 - 08.1977
OPEL Rekord D Coupe 1.7 S 61 01.1972 - 08.1977
OPEL Rekord D Stationwagon 1.7 49 01.1972 - 08.1977
OPEL Rekord E1 Sedan 1.7 44 08.1977 - 08.1986
OPEL Rekord E1 Station Wagon 1.7 44 08.1977 - 08.1986
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 S 60 04.1988 - 05.1993
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 (F19, M19) 60 09.1988 - 05.1993
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor PEUGEOT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
PEUGEOT 104 Hatchback 1.0 32 10.1972 - 06.1988
PEUGEOT 104 Coupe 0.9 33 09.1973 - 06.1988
PEUGEOT 106 I Hatchback 1.0 33 09.1991 - 04.1996
PEUGEOT 204 Sedan 1.1 43 10.1965 - 07.1977
PEUGEOT 204 Station Wagon 1.1 Grand Luxe 40 05.1969 - 10.1977
PEUGEOT 204 Cabrio 1.1 40 01.1967 - 10.1970
PEUGEOT 204 Coupe 1.1 40 05.1969 - 05.1970
PEUGEOT 205 XA/XAD Van 1.1 40 02.1983 - 07.1990
PEUGEOT 205 I Hatchback 1.0 33 02.1983 - 10.1987
PEUGEOT 205 Cabrio 1.4 CJ 44 04.1986 - 12.1994
PEUGEOT 205 II Hatchback 1.1 36 01.1987 - 09.1998
PEUGEOT 304 Sedan 1.3 GT 48 10.1969 - 10.1979
PEUGEOT 304 Station Wagon 1.3 48 09.1970 - 10.1980
PEUGEOT 304 Cabrio 1.3 55 03.1970 - 07.1976
PEUGEOT 304 Coupe 1.3 55 03.1970 - 04.1975
PEUGEOT 305 I Sedan 1.3 44 11.1977 - 09.1982
PEUGEOT 305 I Station Wagon 1.3 44 08.1980 - 09.1982
PEUGEOT 305 II Sedan 1.3 44 10.1982 - 07.1990
PEUGEOT 305 II Station Wagon 1.3 44 10.1982 - 12.1988
PEUGEOT 309 I Hatchback 1.1 40 10.1985 - 12.1989
PEUGEOT 309 II Hatchback 1.6 65 07.1989 - 12.1993
PEUGEOT 404 Sedan 1.6 48 04.1963 - 12.1971
PEUGEOT 405 I Sedan (15B) 1.6 53 01.1987 - 12.1992
PEUGEOT 405 I Station Wagon (15E) 1.6 53 06.1987 - 08.1992
PEUGEOT 405 II Station Wagon (4E) 1.4 58 07.1993 - 06.1994
PEUGEOT 504 Sedan 1.8 58 01.1971 - 06.1986
PEUGEOT 504 Station Wagon 1.8 54 04.1971 - 07.1986
PEUGEOT 504 Pick-up 1.6 46 01.1980 - 12.1989
PEUGEOT 505 Sedan 1.8 55 09.1980 - 09.1995
PEUGEOT 505 Station Wagon 2.0 69 04.1982 - 11.1987
PEUGEOT 604 Sedan 2.7 SL 100 08.1977 - 05.1983
PEUGEOT J5 Van (280) 1.8 51 01.1983 - 11.1988
PEUGEOT J5 Bus (280) 2.0 55 09.1981 - 09.1990
PEUGEOT J5 Bus (290) 2.0 62 10.1990 - 02.1994
PEUGEOT J5 Flatbed Vrachtwagen/Chassis (280) 2.0 58 01.1983 - 11.1988
PEUGEOT J5 Flatbed Vrachtwagen/Chassis (290) 2.0 62 10.1990 - 02.1994
PEUGEOT J7 Van 1.6 44 08.1968 - 03.1980
PEUGEOT J7 Bus 1.8 48 08.1968 - 03.1980
PEUGEOT J7 Flatbed Vrachtwagen/Chassis 1.6 50 08.1968 - 03.1980
PEUGEOT J9 Van 2.0 57 03.1980 - 06.1987
PEUGEOT J9 Bus 2.0 57 03.1980 - 06.1987
PEUGEOT J9 Flatbed Vrachtwagen/Chassis 2.0 57 03.1980 - 06.1987
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor RENAULT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
RENAULT 10 1.3 35 05.1966 - 10.1972
RENAULT 11 Hatchback 1.1 35 03.1983 - 12.1988
RENAULT 11 Van 1.1 35 03.1983 - 12.1988
RENAULT 12 Sedan 1.3 40 10.1969 - 08.1980
RENAULT 12 Van 1.3 37 07.1975 - 04.1980
RENAULT 12 Station Wagon 1.3 40 10.1970 - 08.1980
RENAULT 14 Hatchback 1.2 42 05.1976 - 12.1983
RENAULT 15 Hatchback 1.3 44 03.1972 - 10.1980
RENAULT 16 1.6 TL 48 09.1968 - 08.1980
RENAULT 17 Coupe 1.6 66 03.1972 - 10.1980
RENAULT 18 Sedan 1.4 47 04.1978 - 07.1986
RENAULT 18 Van 1.4 47 05.1979 - 07.1986
RENAULT 18 Station Wagon 1.4 47 02.1979 - 12.1986
RENAULT 19 I Hatchback 1.4 43 01.1988 - 05.1993
RENAULT 19 I Van 1.2 40 01.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade 1.2 40 01.1988 - 12.1992
RENAULT 19 II Hatchback 1.4 59 01.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Van 1.2 40 03.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade 1.4 57 05.1992 - 11.1995
RENAULT 20 2.0 76 10.1975 - 12.1983
RENAULT 21 Hatchback 1.4 51 07.1989 - 05.1993
RENAULT 21 Van 1.7 65 06.1986 - 04.1995
RENAULT 21 Sedan 1.7 55 03.1986 - 02.1994
RENAULT 21 Station Wagon 1.7 65 06.1986 - 03.1993
RENAULT 25 2 74 04.1984 - 12.1993
RENAULT 30 2.6 TX 105 02.1975 - 01.1984
RENAULT 4 Station Wagon 0.8 19 10.1962 - 06.1993
RENAULT 4 Van 0.8 21 09.1966 - 12.1993
RENAULT 5 Hatchback 0.8 26 01.1972 - 12.1985
RENAULT 5 Van 0.8 26 01.1972 - 12.1985
RENAULT 6 1.1 33 10.1969 - 04.1987
RENAULT 8 1.1 33 11.1962 - 10.1972
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.1 35 09.1981 - 12.1989
RENAULT Clio I Hatchback 1.4 58 01.1991 - 09.1998
RENAULT Clio I Van 1.1 34 01.1991 - 09.1998
RENAULT Espace I (J11) 2.0 80 07.1984 - 12.1992
RENAULT Estafette 1.1 29 02.1962 - 12.1981
RENAULT Fuego 1.6 TS/GTS 71 02.1980 - 10.1985
RENAULT Master I Van 28-35 2.0 58 08.1980 - 07.1998
RENAULT Master I Bus 28-35 2.0 59 08.1980 - 07.1998
RENAULT Master I Flatbed Vrachtwagen/Chassis 28-35 2.0 59 07.1980 - 07.1998
RENAULT Rapid Van (F40, G40) 1.1 33 07.1985 - 11.1998
RENAULT Rodeo 4 (ACL) 0.8 25 08.1971 - 11.1981
RENAULT Rodeo 5 (4D, 5E) 1.1 35 11.1981 - 12.1987
RENAULT Rodeo 6 (ACL) 0.8 25 05.1970 - 11.1981
RENAULT Super 5 Hatchback (B40, c40) 1.0 30 10.1984 - 12.1996
RENAULT Super 5 Van (s40) 1.0 30 10.1984 - 12.1996
RENAULT Trafic I Van (TX) 1.7 50 05.1989 - 08.1994
RENAULT Trafic I Bus (T5, T6, T7) 1.6 48 03.1980 - 04.1989
RENAULT Trafic I Bus (TX) 1.7 50 05.1989 - 08.1994
RENAULT Trafic I Flatbed Vrachtwagen/Chassis (P6) 2.0 63 03.1980 - 04.1989
RENAULT Trafic I Flatbed Vrachtwagen/Chassis (PX) 2.0 RWD 59 05.1989 - 10.1997
RENAULT Trafic I Van (T1, T2, T3, T4) 1.6 48 03.1980 - 04.1989
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor ROVER modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
ROVER 2000-3500 Sedan (P6) 3.5 104 04.1968 - 05.1976
ROVER 2000-3500 Hatchback (SD1) 3.5 Vitesse 142 10.1982 - 10.1986
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor SAAB modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
SAAB 95 1.5 V4 48 10.1965 - 12.1978
SAAB 96 1.5 V4 48 10.1965 - 07.1977
SAAB 99 Combi Coupe 1.7 59 08.1968 - 05.1974
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor SEAT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
SEAT 124 Sedan 1.2 D 44 01.1968 - 10.1980
SEAT 124 Station Wagon 1.2 D 44 01.1970 - 12.1976
SEAT 127 0.9 33 04.1972 - 12.1982
SEAT 128 Sedan 1.2 49 01.1976 - 12.1980
SEAT 131 1.6 71 06.1978 - 12.1985
SEAT 132 Sedan 1.6 72 05.1973 - 12.1980
SEAT 133 Hatchback 0.8 25 05.1974 - 11.1979
SEAT 600 D Sedan 0.8 17 09.1963 - 04.1970
SEAT 850 Sedan 0.9 27 01.1966 - 07.1975
SEAT Fura (025A) 0.9 29 01.1982 - 12.1986
SEAT Ibiza I Hatchback (021A) 0.9 32 11.1984 - 12.1993
SEAT Malaga (023A) 1.2 44 11.1984 - 12.1993
SEAT Marbella Hatchback (28) 0.8 25 08.1986 - 10.1998
SEAT Marbella Van (028A) 0.8 25 01.1987 - 12.1993
SEAT Panda (141A) 0.9 31 10.1980 - 12.1986
SEAT Ritmo (138) 1.4 57 07.1978 - 09.1983
SEAT Ronda (022A) 1.2 44 06.1982 - 11.1988
SEAT Terra Van (024A) 0.9 Cat 29 01.1987 - 12.1995
SEAT Terra Station Wagon (24) 0.9 Cat 29 02.1987 - 12.1996
SEAT Toledo I Hatchback (1L) 1.6 i 54 05.1991 - 03.1999
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor SKODA modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
SKODA Favorit Hatchback (781) 1.3 135L 43 05.1989 - 09.1994
SKODA Favorit Forman (785) 1.3 44 08.1991 - 06.1995
SKODA Favorit Pick-up (787) 1.3 42 12.1992 - 06.1997
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor SUBARU modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
SUBARU Brat / MV Pick-up 1.8 60 05.1981 - 08.1986
SUBARU Leone II Sedan 1.8 4WD 59 09.1980 - 10.1984
SUBARU Leone II Hatchback 1.8 4WD 59 09.1980 - 10.1984
SUBARU Leone II Station Wagon 1.8 4WD 59 03.1979 - 10.1984
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor TALBOT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.3 (6G1D) 40 07.1975 - 04.1984
TALBOT 180 Sedan 1.8 74 01.1982 - 12.1982
TALBOT Horizon Hatchback 1.1 (E1B) 40 02.1978 - 06.1986
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.3 (X3550) 62 01.1974 - 09.1980
TALBOT Murena Coupe 2.1 S 103 04.1983 - 01.1985
TALBOT Rancho SUV 1.4 59 01.1977 - 07.1984
TALBOT Samba Hatchback (51A) 0.9 31 01.1981 - 10.1986
TALBOT Samba Cabrio (51E) 1.4 58 01.1981 - 06.1986
TALBOT Simca 1000 0.9 29 10.1961 - 07.1978
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS 41 10.1968 - 01.1980
TALBOT Simca 1100 Station wagon / Tourisme 1.1 44 10.1970 - 01.1980
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor TRABANT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
TRABANT 1.1 Sedan 1.1 30 05.1990 - 12.1991
TRABANT 1.1 Tramp 1.1 30 05.1990 - 12.1991
TRABANT 1.1 Universal 1.1 30 12.1990 - 12.1991
TRABANT P 601 Bestelwagen 0.6 19 07.1966 - 04.1990
TRABANT P 601 Sedan 0.6 19 07.1966 - 04.1990
TRABANT P 601 Tramp 0.6 19 10.1966 - 04.1990
TRABANT P 601 Universal 0.6 19 01.1966 - 04.1990
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor VOLVO modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
VOLVO 240 Sedan (P242, P244) 2.1 71 08.1974 - 07.1975
VOLVO 240 Station Wagon (P245) 2.1 71 08.1974 - 07.1984
VOLVO 340-360 Hatchback (343, 345) 1.4 51 08.1975 - 07.1991
VOLVO 340-360 Sedan (344) 2.0 66 08.1982 - 07.1991
VOLVO Duett P210 1.8 50 08.1961 - 07.1967
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor VW modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
VW 1500/1600 Sedan (31) 1.5 33 04.1961 - 07.1973
VW 1500/1600 Hatchback (31) 1.6 TL 40 08.1965 - 07.1973
VW 1500/1600 Variant (36) 1.5 33 04.1961 - 07.1973
VW 411/412 Hatchback (4) 1.7 50 07.1968 - 03.1975
VW 412 Variant 1.7 59 01.1972 - 03.1975
VW Caddy I Pick-up (14) 1.5 51 08.1982 - 07.1992
VW Derby I (86) 0.9 29 02.1977 - 09.1981
VW Derby II (86C, 80) 1.0 29 08.1981 - 12.1984
VW Golf I Hatchback (17) 1.1 37 04.1974 - 02.1984
VW Golf I Cabrio (155) 1.5 51 01.1979 - 09.1992
VW Golf II Hatchback (19E, 1G1) 1.3 40 08.1983 - 12.1992
VW Iltis (183) 1.7 55 03.1979 - 12.1988
VW Jetta Mk2 (19E, 1G2, 165) 1.3 40 01.1984 - 07.1992
VW Jetta Mk1 (16) 1.1 37 08.1978 - 02.1984
VW K 70 (48) 1.6 (DB) 55 08.1970 - 10.1974
VW Kever 1.2 22 12.1947 - 09.1992
VW Kaefer Cabrio (15) 1302,1303 1.6 37 07.1964 - 03.1981
VW Karmann-Ghia Cabrio (14, 34) 1200 25 09.1957 - 07.1974
VW Karmann-Ghia Coupe (14, 34) 1500 32 08.1955 - 07.1974
VW LT 28-35 I Bus 2.4 D 55 04.1975 - 06.1996
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.0 55 04.1975 - 06.1996
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.0 55 04.1975 - 06.1996
VW LT 40-55 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (293-909) 2.0 55 04.1975 - 07.1989
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.0 55 04.1975 - 07.1992
VW Passat B1 Hatchback (32) 1.3 (FY) 40 05.1973 - 07.1980
VW Passat B2 Hatchback (32B) 1.3 40 08.1980 - 03.1988
VW Passat B3/B4 Sedan (3A2, 35i) 1.6 53 04.1988 - 07.1991
VW Passat B2 Sedan (32B) 1.6 55 01.1985 - 03.1988
VW Passat B1 Variant (33) 1.3 40 05.1973 - 07.1980
VW Passat B2 Variant (33B) 1.3 40 08.1980 - 03.1988
VW Passat B3/B4 Variant (3A5, 35i) 1.6 53 04.1988 - 07.1991
VW Polo I Hatchback (86) 0.9 29 03.1975 - 09.1981
VW Polo II Van (86CF) 1.0 33 08.1992 - 07.1994
VW Polo II Classic (86C, 80) 1.0 29 01.1985 - 09.1994
VW Polo II Coupe (86C, 80) 1.0 29 10.1981 - 09.1994
VW Polo II Hatchback (86C, 80) 1.0 29 10.1981 - 09.1994
VW Safari 1.6 32 09.1969 - 02.1979
VW Santana Sedan (32B) 1.3 44 08.1981 - 12.1984
VW Scirocco I (53) 1.1 37 02.1974 - 07.1980
VW Scirocco II (53B) 1.3 44 08.1980 - 07.1992
VW Transporter T2 Van 1.6 37 08.1970 - 07.1979
VW Transporter T2 Bus 1.6 37 08.1967 - 04.1979
VW Transporter T2 Flatbed Vrachtwagen/Chassis 1.6 37 08.1968 - 07.1979
VW Transporter T3 Van 1.9 44 05.1979 - 07.1992
VW Transporter T3 Bus 1.6 37 05.1979 - 07.1992
VW Transporter T3 Flatbed Vrachtwagen/Chassis 1.9 Syncro 57 05.1979 - 07.1992
VW Transporter T4 Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.8 49 12.1990 - 07.1992
VW Transporter T4 Flatbed Vrachtwagen / Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D) 1.8 49 12.1990 - 07.1992
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor WARTBURG modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
WARTBURG 353 Sedan 1.0 33 06.1966 - 08.1988
WARTBURG 353 Tourist 1.0 33 10.1967 - 01.1989
BRANDSTOFFILTER 4059191235186 geschikt voor ZASTAVA modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
ZASTAVA Yugo Florida 1.4 52 10.1988 - 06.1995
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product RIDEX 9F0014 Brandstoffilter
Beoordelingen en Ervaringen: RIDEX 9F0014
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Brandstoffilter RIDEX 9F0014
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg