Geleidehulzenset, remklauw STARK Met bouten, Achteras, Vooras SKGSK-1630018

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
SKGSK-1630018 STARK
Geleidehulzenset, remklauw
artikelnummer: SKGSK-1630018
  • Inbouwplaats: Achteras, Vooras
  • Remsysteem: Trw/Ate/Mando
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met bouten
  • Bout-Ø [mm]: 12
  • Boutlengte [mm]: 54
  • Conditie: Geheel nieuw
%MAKERS% Geleidehulzenset, remklauw 3 jaar garantie
63%
12,70 €*
4,70 €
korting 63%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe STARK SKGSK-1630018 Geleidehulzenset, remklauw goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats SKGSK-1630018 STARK SKGSK-1630018 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • SKGSK-1630018 Geleidehulzenset, remklauw & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Geleidehulzenset, remklauw SKGSK-1630018 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop STARK Geleidehulzenset, remklauw
  • Geleidehulzenset, remklauw SKGSK-1630018 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
BMW34111153200
BMW34111157041
BMW34111158200
BMW34412354195
CHEVROLET15254670
DAEWOO11817100081
FORD6087586
FORD7201660
FORD81AB2L527AA
JAGUARC2C27297
JAGUARJLM2213
JAGUARJLM2249
KIA0K20A33694
MERCEDES-BENZ0004200076
MERCEDES-BENZ0004210818
MERCEDES-BENZA0004200076
MINI34110141349
NISSAN411399F500
OPEL542880
OPEL542881
OPEL90009164
OPEL90297771
PEUGEOT443933
PORSCHE92835194700
SAAB8955486
SAAB8969651
SAAB90297771
SEAT251615219
SKODA251615219
TALBOT17679800
VAG4D0698647
VOLVO30666829
VOLVO3342541
Matching voertuigen
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor ALFA-ROMEO modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor AUDI modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor BMW modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor CADILLAC modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor CHEVROLET modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor CHRYSLER modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor CITROEN modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor DACIA modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor DAEWOO modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor DAIHATSU modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor DAIMLER modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor DODGE modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor DS modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor FIAT modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor FORD modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor FORD-USA modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor HONDA modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor JAGUAR modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor JEEP modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor KIA modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor LANCIA modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor LAND-ROVER modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor MAZDA modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor MERCEDES-BENZ modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor MG modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor MINI modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor NISSAN modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor OPEL modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor PEUGEOT modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor PORSCHE modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor RENAULT modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor ROVER modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor SAAB modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor SEAT modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor SKODA modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor SMART modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor SUZUKI modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor TALBOT modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor TOYOTA modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor VAUXHALL modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor VOLVO modellen:
GELEIDEHULZENSET, REMKLAUW 4059191278510 geschikt voor VW modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
1 VragenHeeft u vragen over het product?
Polo bj 2010 remklauw voor.
Nu geleidehulzen, draad is dol. Kan, moet met M10 (nu M9, waarvan tapimbus S7 is) nieuw draad tappen. Welke hulzen hebt u met M10.
reactie van Motor-doctor.nl

Beste klant,
Bedankt voor uw vraag.

Helaas geeft de fabrikant geen informatie over afmetingen en draadmaat van Geleidehulzenset, remklauw SKGSK-1630018 STARK.
Het kiezen van onderdelen volgens de VIN-code of het OEM-nummer is altijd meer precies. Om te checken of het product geschikt voor uw auto is/checken van een geschikt alternatief voor uw auto, vragen we u om de VIN-code/het chassisnummer (17 cijfers+letters) van uw auto, of het originele onderdeelnummer (OEM) van uw oude onderdeel op te geven.

Als u vragen hebt, aarzel niet om ons te contacteren.
Met vriendelijke groeten,
het motor-doctor.nl team

Beoordelingen en Ervaringen: STARK SKGSK-1630018
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Geleidehulzenset, remklauw STARK Met bouten, Achteras, Vooras SKGSK-1630018
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg