Bougies RIDEX Sleutelwijdte: 16 686S0005

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
686S0005 RIDEX
Bougie
artikelnummer: 686S0005
  • Sleutelwijdte: 16
  • Buitendraad [mm]: M14 x 1,25
  • Bougie: 2-massa elektrode
  • Schroefdraadmaat 1: 19
  • Elektrodenafstand (mm): 0,8
  • Draaimoment [Nm]: 22
  • Diameter (mm): 14
  • Gewicht [g]: 43
  • Aantal polen: 2
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
4,15 €*
3,53 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Koop
Wij accepteren
  • Nieuwe RIDEX 686S0005 Bougie goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats 686S0005 RIDEX 686S0005 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • 686S0005 Bougie & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Bougie 686S0005 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop RIDEX Bougie
  • Bougies 686S0005 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
BMW0030548
BMW0032136
BMW0037607
BMW0141871
BMW0148593
BMW12120030548
BMW12120032136
BMW12120037607
BMW12120141871
BMW12120148593
BMW12121344520
BMW12121435956
BMW12121704399
BMW12121705914
BMW12121715539
BMW12129059162
BMW12129059794
BMW12129061382
BMW12129061811
BMW12129061870
BMW12129063428
BMW12129064617
BMW12129064619
BMW12129064656
BMW12129065062
BMW12129065366
BMW12129071003
BMW1344520
BMW1435956
BMW1705914
BMW1715539
BMW9059794
BMW9061382
BMW9061870
BMW9063428
BMW9064617
BMW9064619
BMW9064656
BMW9065062
BMW9065366
BMW9071003
CHEVROLETEC229566
CHEVROLETEC229626
CITROËN/PEUGEOT596018
CITROËN/PEUGEOT5960F1
CITROËN/PEUGEOT59621N
CITROËN/PEUGEOT59622J
CITROËN/PEUGEOT59622K
CITROËN/PEUGEOT59624A
CITROËN/PEUGEOT5962Q9
CITROËN/PEUGEOT5962W9
CITROËN/PEUGEOT5962X0
CITROËN/PEUGEOT5962Y2
CITROËN/PEUGEOT5962Y8
CITROËN/PEUGEOT96037952
CITROËN/PEUGEOT96070659
DAEWOO242229606
DAEWOO242229611
DAIHATSU9004851155000
FIAT46463801
FIAT46472021
FIAT46480307
FIAT5896177
FIAT58968241
FIAT7769243
FIAT7GBMSR
FIAT9614738680
FIAT9618494580
FIAT9618571880
FIAT9619624580
FIAT9626575480
FORD1011256
FORD1012639
FORD1032705
FORD1077002
FORD95VW12405DA
GENERAL MOTORS3490275
GENERAL MOTORS90369815
GENERAL MOTORS90444723
GENERAL MOTORS90509739
GENERAL MOTORS90512986
GENERAL MOTORS90541059
GENERAL MOTORS91132006
GENERAL MOTORS91149686
GENERAL MOTORS91153992
GENERAL MOTORS9146367
GENERAL MOTORS9195109
GENERAL MOTORS93188550
LANCIA9614738680
LANCIA9626575480
LAND ROVERLR021006
LAND ROVERNPL000030
MERCEDES-BENZ0031599103
MERCEDES-BENZ0031599203
MERCEDES-BENZ31599103
MERCEDES-BENZ31599203
MERCEDES-BENZA0031599103
MERCEDES-BENZA0031599203
NISSAN224013682R
OPEL1214000
OPEL1214003
OPEL1214005
OPEL1214011
OPEL1214015
OPEL1214141
OPEL1214455
PORSCHE99917020190
RENAULT7700100403
RENAULT7700103533
RENAULT7700107916
RENAULT7700115827
RENAULT7700260637
RENAULT7700500096
RENAULT7700500168
RENAULT8671004070
ROLLS-ROYCE12120037608
ROLLS-ROYCE12120148591
SAAB4444741
SAAB4501029
SMART003085V005000000
SMART3085V005000000
SMARTQ0003085V005000000
SSANGYONG1621593103
VW101000025AA
VW101000031AA
VW101000035AA
VW101000035AB
VW101000035AH
VW101000035HJ
VW101000055AA
VW101000067AA
VW101905607
Matching voertuigen
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor ALFA-ROMEO modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor ALPINA modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor ASTON-MARTIN modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor AUDI modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor AUTOBIANCHI modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor BEDFORD modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor BENTLEY modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor BERTONE modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor BMW modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor CATERHAM modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor CHERY modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor CHEVROLET modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor CHRYSLER modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor CITROEN modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor DACIA modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor DAEWOO modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor DAIHATSU modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor DAIMLER modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor DODGE modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor FIAT modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor FORD modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor HONDA modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor HYUNDAI modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor ISUZU modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor KIA modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor LANCIA modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor LAND-ROVER modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor LEXUS modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor LOTUS modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor MAZDA modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor MERCEDES-BENZ modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor MINI modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor MITSUBISHI modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor MORGAN modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor NISSAN modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor OPEL modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor PEUGEOT modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor PORSCHE modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor RENAULT modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor ROLLS-ROYCE modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor ROVER modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor SAAB modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor SEAT modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor SKODA modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor SMART modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor SSANGYONG modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor SUZUKI modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor TOYOTA modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor TVR modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor VAUXHALL modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor VOLVO modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor VW modellen:
BOUGIE 4059191451388 geschikt voor WIESMANN modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product RIDEX 686S0005 Bougie
Beoordelingen en Ervaringen: RIDEX 686S0005
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bougies RIDEX Sleutelwijdte: 16 686S0005
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg