Pollenfilter BOSCH Carbon filter, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, FILTER+ 0986628521

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
A8521 BOSCH
Interieurfilter
artikelnummer: 0 986 628 521
  • aanvullende informatie: FILTER+
  • Filter type: Carbon filter, Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
  • Lengte (mm): 273
  • Breedte (mm): 242
  • Hoogte (mm): 43
  • Aantal: 1
  • Hoeveelheid: Stuk
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
23,91 €*
20,32 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe BOSCH A8521 Interieurfilter goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats 0986628521 BOSCH 0 986 628 521 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • A8521 Interieurfilter & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Interieurfilter 0 986 628 521 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop BOSCH Interieurfilter
  • Pollenfilter 0 986 628 521 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
BOSCHA8521
VOLVO30630752
VOLVO30630754
VOLVO306307540
VOLVO30630755
VOLVO30676413
VOLVO306764130
VOLVO9171756
VOLVO9204626
VOLVO92046267
Matching voertuigen
INTERIEURFILTER 4047025413268 geschikt voor VOLVO modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product BOSCH 0 986 628 521 Interieurfilter
Beoordelingen en Ervaringen: BOSCH 0 986 628 521
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Pollenfilter BOSCH Carbon filter, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, FILTER+ 0986628521
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering ! UPS, GLS, DHL

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg