Remschijven BREMBO XTRA LINE Ø: 305mm, Geperforeerd / Geventileerd, Ø: 305mm, Gecoat, Met schroeven 09.9130.1X

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
09.9130.1X BREMBO
Remschijf
artikelnummer: 09.9130.1X
  • Productlijn: XTRA LINE
  • Remschijftype: Geperforeerd / Geventileerd
  • Diameter [mm]: 305
  • Centreringdiameter [mm]: 68
  • Aantal gaten: 5
  • Remschijfdikte [mm]: 28
  • Oppervlakte: Gecoat
  • Minimale dikte [mm]: 25,8
  • Hoogte [mm]: 50
  • Draaimoment [Nm]: 140
  • Verwerking: High carbon
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met schroeven
  • Conditie: Geheel nieuw
124,86 €
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe BREMBO 09.9130.1X Remschijf goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats 09.9130.1X BREMBO 09.9130.1X voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • 09.9130.1X Remschijf & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Remschijf 09.9130.1X met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop BREMBO Remschijf
  • Remschijven 09.9130.1X defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
VOLVO272404
VOLVO2724045
VOLVO274170
VOLVO2741702
VOLVO274559
VOLVO31262707
VOLVO31262716
VOLVO31400740
VOLVO31400741
VOLVO31471827
VOLVO9492715
Matching voertuigen
REMSCHIJF 8020584215418 geschikt voor VOLVO modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product BREMBO 09.9130.1X Remschijf
Beoordelingen en Ervaringen: BREMBO XTRA LINE 09.9130.1X
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Remschijven BREMBO XTRA LINE Ø: 305mm, Geperforeerd / Geventileerd, Ø: 305mm, Gecoat, Met schroeven 09.9130.1X
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

Bodemprijzen

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering ! UPS, GLS, DHL

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg