Luchtfilter MAGNETI MARELLI Hoekig 153071760664

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
154065991200 MAGNETI MARELLI
Luchtfilter
artikelnummer: 153071760664
  • Vorm: Hoekig
  • Lengte (mm): 283
  • Breedte (mm): 168,5
  • Hoogte (mm): 33
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
14,60 €*
12,41 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., excl. verzendkosten
Momenteel niet in voorraad
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Koop
Wij accepteren
  • Nieuwe MAGNETI MARELLI 154065991200 Luchtfilter goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats 153071760664 MAGNETI MARELLI 153071760664 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • 153071760664 Luchtfilter & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Luchtfilter 153071760664 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop MAGNETI MARELLI Luchtfilter
  • Luchtfilter 154065991200 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
FIAT71750719
FORD1112655
FORD1952998
FORD1958604
FORD5025071
FORD5025082
FORDYL4J9601AA
GENERAL MOTORS25062320
ISUZU8941326780
ISUZU8941516143
ISUZU8944558380
MAGNETI MARELLI71760664
NISSAN16500V0100
NISSAN165460Z000
NISSAN165463J400
NISSAN165466J400
NISSAN1654670J00
NISSAN1654670J10
NISSAN1654674S00
NISSAN16546V0100
NISSAN16546V0110
NISSAN16546W2900
NISSANAY120NS001
NISSANYL4J9601AA
SUBARU16546AA020
SUBARU16546AA080
SUZUKI1378054LA0
SUZUKI1378054LA0000
Matching voertuigen
LUCHTFILTER 8001063652986 geschikt voor FIAT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FIAT Sedici (FY) 1.6 16V 88 06.2006 - 10.2014
LUCHTFILTER 8001063652986 geschikt voor FORD modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FORD Maverick SUV (UDS, UNS) 2.4 i 91 02.1993 - 04.1998
LUCHTFILTER 8001063652986 geschikt voor INFINITI modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
INFINITI FX SUV (S50) 3.5 Allrad 206 01.2003 - 12.2008
INFINITI G Coupe (V35) 3.5 209 09.2002 - 12.2006
INFINITI G Sedan (V35) 3.5 191 10.2002 - ...
INFINITI I30 Sedan 3.0 142 01.1997 - ...
LUCHTFILTER 8001063652986 geschikt voor ISUZU modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
ISUZU Gemini Hatchback (JT) 1.5 D 37 02.1988 - 12.1990
LUCHTFILTER 8001063652986 geschikt voor LDV modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
LDV Cub Van 2.3 D 53 08.1998 - 09.2001
LUCHTFILTER 8001063652986 geschikt voor NISSAN modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
NISSAN 100NX (B13) 2.0 GTI 105 03.1991 - 10.1994
NISSAN 200SX (S13) 1.8 Turbo (CA18DET) 124 07.1988 - 09.1994
NISSAN 200SX (S14) 2.0 i 16V 118 10.1993 - 12.1999
NISSAN 300ZX Targa (Z31) 3.0 125 01.1984 - 10.1990
NISSAN 350Z Coupe (Z33) 3.5 206 09.2002 - 12.2008
NISSAN 350Z Roadster (Z33) 3.5 206 11.2004 - 12.2009
NISSAN Almera Classic Sedan (B10) 1.6 16V 79 03.2006 - ...
NISSAN Almera Sedan (N15) 2.0 D 55 11.1995 - 07.2000
NISSAN Almera Hatchback (N15) 2.0 D 55 11.1995 - 03.2000
NISSAN Almera Hatchback (N16) 1.5 66 01.2000 - 11.2006
NISSAN Almera II Sedan (N16) 1.5 66 07.2000 - 11.2006
NISSAN Almera Tino (V10) 1.8 84 12.1998 - 02.2006
NISSAN Altima IV Sedan (L32) 3.5 201 10.2006 - 07.2013
NISSAN Altima (L33) 3.5 201 08.2012 - ...
NISSAN Bluebird Sedan (910) 2.0 D 44 01.1980 - 12.1983
NISSAN Bluebird Traveller (W910) 2.0 D 44 01.1980 - 05.1984
NISSAN Laurel (C32) 2.8 D 62 01.1985 - 12.1989
NISSAN Maxima III Sedan (J30) 3.0 i 125 10.1988 - 06.1994
NISSAN Maxima IV QX Sedan (A32) 2.0 103 01.1995 - 08.2000
NISSAN Maxima V QX Sedan (A33) 2.0 V6 24V 103 03.2000 - 11.2003
NISSAN Maxima V Station Wagon (A33) 2.0 QX 103 10.1997 - 12.2000
NISSAN Murano I (Z50) 3.5 4x4 172 08.2003 - 09.2008
NISSAN Murano II (Z51) 3.5 4x4 188 10.2008 - 09.2014
NISSAN Murano III (Z52) 3.5 V6 ALL MODE 4x4-i 188 10.2014 - ...
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD 125 09.1997 - 12.2004
NISSAN Pathfinder IV (R52) 3.5 190 10.2013 - ...
NISSAN Patrol GR IV SUV (Y60, GR) 4.2 Cat 121 11.1988 - 02.1998
NISSAN Patrol GR V SUV (Y61) 4.2 125 03.2000 - 08.2002
NISSAN Pick Up (D21) 2.4 79 01.1992 - 12.1996
NISSAN Pick Up (D22) 2.4 i 4WD 88 02.1998 - 04.2005
NISSAN Prairie Pro (M11) 2.0 i 72 10.1988 - 07.1994
NISSAN Primera Sedan (P10) 2.0 GT 110 06.1990 - 06.1996
NISSAN Primera Sedan (P11) 2.0 16V 96 06.1996 - 12.2001
NISSAN Primera Sedan (P12) 1.8 85 01.2002 - ...
NISSAN Primera Hatchback (P10) 2.0 16V 85 06.1990 - 06.1996
NISSAN Primera Hatchback (P11) 2.0 16V 96 09.1996 - 07.2002
NISSAN Primera Hatchback (P12) 1.6 78 07.2002 - ...
NISSAN Primera Station Wagon (WP12) 1.8 85 01.2002 - ...
NISSAN Primera Station Wagon (W10) 2.0 i 85 07.1990 - 03.1998
NISSAN Primera Station Wagon (WP11) 2.0 16V 85 06.1996 - 12.2001
NISSAN Serena (C23) 2.3 D 55 06.1991 - 09.2001
NISSAN Serena (C24) 2.0 107 06.1999 - 09.2005
NISSAN Silvia / 200SX (S15) 2.0 16V Turbo 184 11.2000 - 12.2003
NISSAN Skyline Coupe (R33) 2.5 140 07.1993 - 05.1998
NISSAN Skyline Coupe (V35) 2.5 158 01.2006 - 08.2007
NISSAN Sunny Sedan (N13) 1.7 D 40 06.1986 - 05.1989
NISSAN Sunny Coupe (B12) 1.6 GTI 16V 81 05.1987 - 06.1991
NISSAN Sunny Hatchback (N13) 1.6 GTI 16V 81 06.1986 - 06.1991
NISSAN Sunny Traveller (B12) 1.7 D 40 01.1986 - 06.1991
NISSAN Sunny Sedan (N14) 2.0 D 55 10.1990 - 05.1995
NISSAN Sunny III Hatchback (N14) 2.0 GTI 16V 105 10.1990 - 05.1995
NISSAN Sunny Liftback (N14) 2.0 D 55 10.1990 - 05.1995
NISSAN Sunny Traveller (Y10) 2.0 D 55 06.1991 - 03.2000
NISSAN Sunny III Van (Y10) 1.7 D 40 11.1990 - 03.2000
NISSAN Teana I (J31) 2.0 103 10.2003 - 06.2008
NISSAN Teana II (J32) 3.5 183 07.2008 - 09.2013
NISSAN Terrano I SUV (WD21) 3.0 i 4WD 109 01.1990 - 12.1995
NISSAN Terrano II SUV (R20) 2.4 i 12V 4WD 91 02.1993 - 09.2007
NISSAN Vanette Cargo Van (HC23) 1.6 i 71 09.1994 - 05.2002
NISSAN Vanette Cargo Bus (HC23) 2.3 D 55 09.1994 - 05.2001
NISSAN X-Trail (T30) 2.0 4x4 103 06.2001 - 01.2013
LUCHTFILTER 8001063652986 geschikt voor SUBARU modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
SUBARU Forester I (SF) 2.0 AWD (SF5) 90 08.1997 - 09.2002
SUBARU Forester II (SG) 2.0 S Turbo AWD 130 09.2002 - 12.2009
SUBARU Impreza I Coupe (GFC) 2.0 AWD 85 12.1995 - 12.2000
SUBARU Impreza III Hatchback (GR, GH, G3) 2.5 WRX S AWD 188 02.2009 - 12.2010
SUBARU Impreza I Sedan (GC) 1.6 i AWD 66 08.1992 - 12.2000
SUBARU Impreza II Sedan (GD) 2.0 WRX Turbo AWD (GDA) 160 12.2000 - 12.2008
SUBARU Impreza I Station Wagon (GF) 1.6 i AWD 66 08.1992 - 12.2000
SUBARU Impreza II Station Wagon (GG) 2.0 Turbo AWD 160 12.2000 - 12.2008
SUBARU Legacy I Sedan (BC) 2.0 4WD 85 01.1989 - 07.1994
SUBARU Legacy I Station Wagon (BC, BJF) 2.0 4WD 85 01.1989 - 07.1994
SUBARU Legacy II Sedan (BD) 2.0 i 85 07.1994 - 03.1999
SUBARU Legacy II Station Wagon (BG) 2.0 i 85 02.1994 - 12.1998
SUBARU Legacy III Station Wagon (BH) 3.0 H6 AWD 154 08.2000 - 08.2003
SUBARU Outback I / Legacy Outback (BG) 2.5 (BG9) 110 01.1996 - 12.1999
SUBARU Outback II (BE, BH) 3.0 H6 AWD (BHE) 154 10.2000 - 08.2003
SUBARU SVX (CX) 3.3 i 24V 4WD 169 09.1992 - 12.1997
LUCHTFILTER 8001063652986 geschikt voor SUZUKI modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
SUZUKI Swift IV Hatchback (FZ, NZ) 1.6 (AZG 416, AZH 416, RS416) 100 01.2012 - ...
SUZUKI SX4 I Hatchback (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW 416) 82 07.2009 - ...
SUZUKI SX4 I Sedan (GY) 1.6 (RW 416) 88 10.2007 - ...
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product MAGNETI MARELLI 153071760664 Luchtfilter
Beoordelingen en Ervaringen: MAGNETI MARELLI 71760664
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Luchtfilter MAGNETI MARELLI Hoekig 153071760664
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg