Oliefilter MANN-FILTER Opschroeffilter, Ø: 76mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen W75/3

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
W 75/3 MANN-FILTER
Oliefilter
artikelnummer: W 75/3
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte (mm): 50
  • Schroefdraadmaat: M 20 X 1.5
  • Binnendiameter 2 [mm]: 62
  • Openingsdruk omloopklep [bar]: 1,3
  • Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap: LS 7/2
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met een terugloopbeveiligingskleppen
  • Diameter (mm): 76
  • Buitendraad 2 [mm]: 71
  • Conditie: Geheel nieuw
14%
7,49 €*
6,44 €
korting 14%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe MANN-FILTER W 75/3 Oliefilter goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats W75/3 MANN-FILTER W 75/3 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • W 75/3 Oliefilter & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Oliefilter W 75/3 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop MANN-FILTER Oliefilter
  • Oliefilter W 75/3 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
AMERICANMOTORS(FORD)8933004195
AMMANN592175107
CITROËNMLS000462A
CITROËNMLS000602
DEUTZ-FAHR1052175136
DEUTZ-FAHR12850312
FIAT73500506
FORD5006227
FORD5013388
FORD5013389
FORD5016714
FORD5016715
FORD5016785
FORD5016956
FORD5017317
FORD5017319
GEHL590102175107
GENERAL MOTORS6439354
GENERAL MOTORS9111019
GENERAL MOTORS93156290
GENERAL MOTORS93156540
GENERAL MOTORS93198598
LIGIER112397
LINDE7700873583
LOMBARDINI0021751070
LOMBARDINI1072175107
LOMBARDINI107217510700
LOMBARDINI107217511706
LOMBARDINI1072175184
LOMBARDINI2175107
LOMBARDINI2175117
LOMBARDINI2175136
LOMBARDINI2175184
MAZDAAM1514302
MICROCAR0640066
MITSUBISHIM851139
MITSUBISHIM852065
MITSUBISHIM883804
NISSAN1520800Q0F
NISSAN1520800Q0H
NISSAN1520800QAB
NISSAN1520800QAC
NISSAN15208BN700
NISSAN8200033468
OPEL4402718
OPEL4403019
OPEL4449274
PEUGEOT1109A4
PEUGEOT1109A5
PIAGGIO MOTORCYCLES112397L
PIAGGIO MOTORCYCLES113219L
PIAGGIO MOTORCYCLES850284
RENAULT7700033408
RENAULT7700073302
RENAULT7700107905
RENAULT7700110796
RENAULT7700272523
RENAULT7700272902
RENAULT7700272903
RENAULT7700272982
RENAULT7700274177
RENAULT7700676302
RENAULT7700695801
RENAULT7700695804
RENAULT7700727401
RENAULT7700727478
RENAULT7700727479
RENAULT7700727480
RENAULT7700728310
RENAULT7700730077
RENAULT7700734945
RENAULT7700734957
RENAULT7700735917
RENAULT7700737991
RENAULT7700744879
RENAULT7700745708
RENAULT7700748326
RENAULT7700854776
RENAULT7700854852
RENAULT7700855853
RENAULT7700856114
RENAULT7700866099
RENAULT7700869390
RENAULT7700871919
RENAULT7700873583
RENAULT7700873603
RENAULT7701043377
RENAULT7701349452
RENAULT7701349720
RENAULT7701349725
RENAULT7701349752
RENAULT7701727480
RENAULT7702144083
RENAULT7708715147
RENAULT8200033408
RENAULT8200513035
RENAULT8200768913
RENAULT8200867976
RENAULT8933004195
RENAULT8983501900
RENAULT8983601900
RENAULT TRUCKS5000791145
RENAULT TRUCKS7700730077
SULLAIR1381
SUZUKI1651084CT0
SUZUKI1651084CT0000
WEIDEMANN1000231412
WEIDEMANN5030850312
Matching voertuigen
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor AIXAM modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor ALFA-ROMEO modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor ALPINE modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor ARO modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor DACIA modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor JEEP modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor LADA modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor LANCIA modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor LIGIER modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor MICROCAR modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor MITSUBISHI modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor NISSAN modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor OPEL modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor PIAGGIO modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor RENAULT modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor SUZUKI modellen:
OLIEFILTER 4011558728809 geschikt voor VAUXHALL modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product MANN-FILTER W 75/3 Oliefilter
Beoordelingen en Ervaringen: MANN-FILTER W 75/3
Totale evaluatie +369
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+84 3-
+80 5-
+55 4-
+73 6-
+77 3-
Oliefilter MANN-FILTER Opschroeffilter, Ø: 76mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen W75/3
9.1 / 10
BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg