Oliefilter MANN-FILTER Opschroeffilter, Ø: 93mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen W917

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
W 917 MANN-FILTER
Oliefilter
artikelnummer: W 917
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte (mm): 85
  • Schroefdraadmaat: 3/4-16 UNF
  • Binnendiameter 2 [mm]: 62
  • Openingsdruk omloopklep [bar]: 1,1
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met een terugloopbeveiligingskleppen
  • Diameter (mm): 93
  • Buitendraad 2 [mm]: 71
  • Conditie: Geheel nieuw
15%
10,06 €*
8,55 €
korting 15%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe MANN-FILTER W 917 Oliefilter goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats W917 MANN-FILTER W 917 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • W 917 Oliefilter & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Oliefilter W 917 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop MANN-FILTER Oliefilter
  • Oliefilter W 917 defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
FORD1498024
FORD5000187
FORD5014515
GENERAL MOTORS7984153
GENERAL MOTORS7984235
GENERAL MOTORS9975120
KOMATSUZ14OF10422
MANITOU107580
MELROE6675617
OPEL3430499
OPEL650354
OPEL6503546
OPEL650356
OPEL650367
OPEL7984235
OPEL7984718
TOYOTA326232057071
VAUXHALL650367
VAUXHALL7984235
VAUXHALL7984718
VOLVO12661862
VOLVO1266286
VOLVO12662862
VOLVO1266388
VOLVO266286
VOLVO287999
VOLVO3517857
VOLVO35178573
VOLVO418432
VOLVO4184321
VOLVO9122854
Matching voertuigen
OLIEFILTER 4011558709204 geschikt voor DAF modellen:
OLIEFILTER 4011558709204 geschikt voor INDIGO modellen:
OLIEFILTER 4011558709204 geschikt voor OPEL modellen:
OLIEFILTER 4011558709204 geschikt voor VOLVO modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product MANN-FILTER W 917 Oliefilter
Beoordelingen en Ervaringen: MANN-FILTER W 917
Totale evaluatie +171
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+40 5-
+38 6-
+25 4-
+32 5-
+36 7-
Oliefilter MANN-FILTER Opschroeffilter, Ø: 93mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen W917
8.9 / 10
BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg