Brandstoffilter MANN-FILTER WK31/2(100)

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
WK 31/2 (100) MANN-FILTER
Brandstoffilter
artikelnummer: WK 31/2 (100)
  • Hoogte (mm): 105
  • Diameter (mm): 30, 35
  • Ingang ø [mm]: 8,1
  • Uitgang ø [mm]: 6,1
  • Conditie: Geheel nieuw
14%
3,45 €*
2,97 €
korting 14%
inkl. 21% MwSt., Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe MANN-FILTER WK 31/2 (100) Brandstoffilter goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats WK31/2(100) MANN-FILTER WK 31/2 (100) voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • WK 31/2 (100) Brandstoffilter & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Brandstoffilter WK 31/2 (100) met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop MANN-FILTER Brandstoffilter
  • Brandstoffilter WK 31/2 (100) defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
AMMANN99XM000113
BMW13321277481
BMW13321277497
BMW13321278272
BMW133212782723
BOMAG96006361
CASE IH417917C91
CASE IH680120025
CATERPILLAR3I1489
CITROËN5429192
CITROËN5481874
CITROËN5490862
CITROËN95534485
CITROËN95534486
CITROËNGX0330201A
CITROËNGX0330202A
CITROËNGX0330301A
CITROËNGX5429192
CITROËNGX5429192A
CITROËNSRV000503
CITROËNSVR000503
DYNAPAC499507
FAHR8121918050900
FENDTH835200730200
FIAT4352637
FIAT71736104
FIAT71736112
FIAT82323784
FIAT82425490
FIAT82425649
FIAT82428006
FIAT82429294
FIAT-HITACHI76564503
FORD5003748
FORD5004837
FORD5015543
FORD5015544
GALIOND108775
GEHL137794
GEHL217000
GEHL600449
GEHLP217000
GEHLP700003
GENERAL MOTORS5650170
GENERAL MOTORS7973411
GENERAL MOTORS7984544
GENERAL MOTORS93156490
GENERAL MOTORS93156782
GROVE7437000104
HAMM280194
HYSTER1319179
INGERSOLL-RANDC31978
IVECO4384509
JOHN DEEREAM101126
JOHN DEEREAM104639
JOHN DEEREAM107871
JOHN DEEREAM116178
JOHN DEEREAM116304
JOHN DEEREAM38708
JOHN DEEREM151868
JOHN DEEREMG269212
KRAMER0001610306
LAND ROVERPHB000450
LAND ROVERSTC4202
LIGIER111620
MAN81125030045
MAN81125030056
MAN81125030057
MAN81125030058
MASSEY FERGUSON522066
MASSEY FERGUSON800848
MAXION522066
MAXION800848
MAZDA22213470B
MELROE6511393
NISSAN16400E3000
NISSAN16400E3001
NISSAN16400H8501
ONAN1492005
ONAN1492137
ONAN1492206
ONAN149220601
PEUGEOT156707
PEUGEOT156718
PEUGEOT156719
PEUGEOT156721
RENAULT5000031168
RENAULT5490862
RENAULT7100544588
RENAULT7700544588
RENAULT7701349332
RENAULT TRUCKS0005490862
RENAULT TRUCKS5000031168
RICHIER552482201
SAAB008210
SAAB838475
SAAB883364
SCANIA8210
STEYR7002080492
SUBARU642010020
TALBOT0013170900
TALBOT38840
TALBOT38840E
TOYOTA2330024050
VAGC004312110
VAGSE021020200A
VAGXE021020200A
VOLVO3713186
VOLVO464728
YANMARA67460003
Matching voertuigen
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor ALFA ROMEO modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.6 KAT 81 05.1989 - 02.1992
ALFA ROMEO Spider (105) 1.3 64 01.1968 - 12.1977
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor BMW modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
BMW 02 Sedan (E10) 1502 1.6 55 02.1968 - 07.1977
BMW 02 Cabrio (E10) 2002 2.0 74 05.1971 - 07.1975
BMW 02 Touring (E6) 1802 1.8 66 05.1971 - 07.1975
BMW 3 Cabrio (E30) 316i 1.6 Baur TC 66 09.1983 - 06.1988
BMW 3 Sedan (E21) 315 1.6 55 08.1975 - 03.1984
BMW 3 Sedan (E30) 316 1.8 Ecotronic 66 09.1982 - 12.1991
BMW 5 Sedan (E12) 518 1.8 66 07.1974 - 05.1981
BMW 5 Sedan (E28) 518 1.8 66 06.1981 - 08.1984
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor CITROËN modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
CITROËN AX 1.4 4x4 62 09.1986 - 07.1992
CITROËN BX Hatchback 1.4 E 49 09.1985 - 02.1993
CITROËN CX II Hatchback 2.2 TRS 83 07.1985 - 12.1992
CITROËN CX II Station Wagon 2.2 TRS 83 07.1985 - 12.1992
CITROËN GS Break A 1.2 43 07.1971 - 07.1986
CITROËN GS Hatchback 1.1 40 09.1970 - 07.1986
CITROËN Axel 1.1 42 10.1981 - 03.1991
CITROËN Visa Hatchback 0.6 24 09.1978 - 03.1991
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor DACIA modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
DACIA 1310 Sedan 1.3 40 05.1983 - 07.2004
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor FIAT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FIAT 124 Coupe (124) 1.4 Sport 66 06.1967 - 02.1976
FIAT 124 Familiare (124) 1.2 44 04.1967 - 03.1975
FIAT 124 Sedan (124) 1.2 44 07.1966 - 07.1975
FIAT 124 Sport Spider (124) 1.8 Sport 87 01.1969 - 12.1977
FIAT 126 (126) 0.6 17 09.1972 - 09.2000
FIAT Cinquecento (170) 0.7 i 22 07.1994 - 01.1998
FIAT Duna Sedan (146) 60 1.1 43 01.1987 - 12.1991
FIAT Duna Weekend (146) 70 1.3 49 01.1987 - 12.1991
FIAT Fiorino I Van (147) 1.0 41 12.1986 - 08.1993
FIAT Fiorino II Van (146) 60 1.1 40 05.1988 - 12.1993
FIAT Fiorino II Pick-up (146) 1.3 49 01.1988 - 12.1994
FIAT Fiorino Pick-up (147) 1.0 41 12.1986 - 10.1989
FIAT Panda I Hatchback (141) 0.7 25 01.1982 - 07.2004
FIAT Panda Van (141) 0.7 25 01.1986 - 07.1992
FIAT Regata Sedan (138) 1.6 85 60 10.1983 - 06.1990
FIAT Tempra Sedan (159) 1.6 (159.AD) 63 03.1990 - 08.1996
FIAT Tempra S.W. (159) 1.6 63 12.1990 - 04.1993
FIAT Tipo Hatchback (160) 1.1 41 01.1988 - 10.1991
FIAT Uno Hatchback (146) 1.1 60 42 04.1986 - 06.2006
FIAT X 1/9 (128) 1.3 54 05.1973 - 12.1989
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor FORD modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FORD Capri (ECJ) 2600 RS 110 08.1970 - 02.1974
FORD CAPRI II (GECP) 1.6 65 02.1974 - 12.1977
FORD CAPRI III (GECP) 1.3 40 01.1978 - 06.1985
FORD Escort Express '86 (ALF) 1.1 37 02.1986 - 07.1990
FORD Escort Mk1 Sedan (AFH, ATH) 950 25 08.1968 - 08.1974
FORD Escort Mk3 Hatchback (GAA) 1.1 40 09.1980 - 07.1986
FORD Escort Mk3 Station Wagon (AWA) 1.1 40 09.1980 - 12.1985
FORD Escort Mk3 Cabrio (ALD) 1.3 51 09.1983 - 12.1985
FORD Escort Mk4 Hatchback (GAF, AWF, ABFT) 1.3 44 01.1986 - 10.1990
FORD Escort Mk4 Station Wagon (AWF, AVF) 1.3 44 01.1986 - 07.1990
FORD Escort Mk4 Cabrio (ALF) 1.6 58 01.1986 - 12.1987
FORD Fiesta Mk2 Hatchback (FBD) 1.1 37 09.1983 - 02.1989
FORD Orion Mk1 (AFD) 1.3 51 07.1983 - 03.1986
FORD Orion Mk2 (AFF) 1.3 44 12.1985 - 07.1990
FORD Orion Mk3 (GAL) 1.3 44 07.1990 - 12.1993
FORD Sierra Mk2 Sedan (GBC, GB4) 1.6 53 01.1988 - 02.1993
FORD Sierra Mk2 Hatchback (GBC, GBG) 1.6 53 01.1988 - 02.1993
FORD Sierra Mk2 Station Wagon (BNG) 1.6 53 01.1988 - 02.1993
FORD Transit Mk3 Van (VE6) 1.6 46 09.1985 - 09.1992
FORD Transit Mk2 Van 1.6 62 01.1978 - 09.1985
FORD Transit Mk3 Bus (VE6) 1.6 46 12.1985 - 01.1989
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor FORD OTOSAN modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FORD OTOSAN Taunus Sedan 1.6 52 01.1989 - 10.1994
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor FSO modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
FSO 125P Sedan 1.3 1300 47 10.1967 - 08.1992
FSO 125P Station wagon 1.5 55 10.1967 - 08.1992
FSO Polonez I 1.5 (AA) 55 10.1977 - 08.1988
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor LADA modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
LADA Niva (2121, 2131) 1.6 4x4 54 10.1986 - 03.1995
LADA Nova Sedan (2105) 1500 S (WAS21093) 52 10.1986 - 04.2012
LADA NOVA Stationwagen (2104) 1500 49 08.1994 - 04.2012
LADA Samara (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 1300 46 01.1986 - 08.1999
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 1300 50 06.1995 - 12.2006
LADA Toscana (2107) 1500 55 09.1983 - 05.2012
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor LAND ROVER modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
LAND ROVER Freelander I SUV (L314) 2.0 Td4 4x4 82 11.2000 - 10.2006
LAND ROVER Range Rover III (L322) 3.0 D 4x4 130 03.2002 - 08.2012
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor LIGIER modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
LIGIER Be Up Hatchback 0.5 14 08.2002 - 12.2006
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor MICROCAR modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
MICROCAR MC Hatchback 0.5 16 04.2004 - 06.2010
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor MOSKVICH modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
MOSKVICH 2141 Hatchback 1.5 51 05.1989 - 12.2001
MOSKVICH 412 Sedan 1.5 55 03.1971 - 10.1988
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor OPEL modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
OPEL Ascona B Sedan 1.3 S 55 08.1979 - 08.1981
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.3 S 55 03.1987 - 02.1993
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35) 44 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48) 44 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25) 44 01.1986 - 12.1991
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 N (C19, D19) 44 09.1984 - 08.1991
OPEL Kadett E Van (T85) 1.3 N (C70, D70) 44 09.1984 - 07.1989
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35) 60 09.1986 - 03.1994
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 N (F19, M19, N19) 60 09.1986 - 03.1994
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor PEUGEOT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
PEUGEOT 205 I Hatchback 1.1 37 02.1983 - 10.1987
PEUGEOT 205 II Hatchback 1.2 47 01.1987 - 07.1992
PEUGEOT 305 I Sedan 1.5 54 11.1979 - 09.1982
PEUGEOT 305 I Station Wagon 1.5 54 08.1980 - 09.1982
PEUGEOT J5 Van (280) 2.0 58 09.1981 - 08.1990
PEUGEOT J5 Van (290) 2.0 62 09.1990 - 01.1994
PEUGEOT J5 Bus (280) 2.0 58 01.1983 - 09.1990
PEUGEOT J5 Bus (290) 2.0 62 10.1990 - 02.1994
PEUGEOT J5 Flatbed Vrachtwagen/Chassis (280) 2.0 58 01.1983 - 11.1988
PEUGEOT J5 Flatbed Vrachtwagen/Chassis (290) 2.0 62 10.1990 - 02.1994
PEUGEOT J7 Van 1.6 44 08.1968 - 03.1980
PEUGEOT J7 Bus 1.8 48 08.1968 - 03.1980
PEUGEOT J7 Flatbed Vrachtwagen/Chassis 1.6 50 08.1968 - 03.1980
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor PININFARINA modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
PININFARINA Spedereuropa (DS) 2000 Volumex 99 06.1983 - 11.1985
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor RENAULT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
RENAULT 16 1.6 TA 52 01.1969 - 08.1980
RENAULT 30 2.6 92 02.1975 - 01.1984
RENAULT 5 Hatchback 1.0 32 01.1972 - 12.1985
RENAULT 5 Van 1.0 32 01.1972 - 12.1985
RENAULT 6 1.1 33 08.1970 - 04.1987
RENAULT Estafette 1.1 29 02.1962 - 12.1981
RENAULT Master I Van 28-35 2.0 58 08.1980 - 07.1998
RENAULT Master I Bus 28-35 2.0 59 08.1980 - 07.1998
RENAULT Master I Flatbed Vrachtwagen/Chassis 28-35 2.0 59 07.1980 - 07.1998
RENAULT Rodeo 5 (4D, 5E) 1.1 35 11.1981 - 12.1987
RENAULT Trafic I Van (TX) 1.7 50 08.1992 - 08.1994
RENAULT Trafic I Bus (T5, T6, T7) 1.7 50 06.1986 - 04.1989
RENAULT Trafic I Bus (TX) 1.7 50 08.1992 - 08.1994
RENAULT Trafic I Flatbed Vrachtwagen/Chassis (P6) 1.7 50 06.1986 - 04.1989
RENAULT Trafic I Flatbed Vrachtwagen/Chassis (PX) 1.7 50 05.1989 - 08.1994
RENAULT Trafic I Van (T1, T2, T3, T4) 1.7 50 06.1986 - 04.1989
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor ROVER modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
ROVER 2000-3500 Sedan (P6) 3.5 104 04.1968 - 05.1976
ROVER 2000-3500 Hatchback (SD1) 2.6 S 93 06.1976 - 10.1986
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor SAAB modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
SAAB 95 1.5 V4 48 10.1965 - 08.1977
SAAB 96 1.5 V4 48 10.1965 - 08.1980
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor SEAT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
SEAT 124 Sedan 1.2 LS 48 01.1968 - 10.1980
SEAT 124 Station Wagon 1.2 LS 48 01.1970 - 12.1976
SEAT 127 0.9 33 04.1972 - 12.1982
SEAT 128 Sedan 1.2 49 01.1976 - 12.1980
SEAT 131 1.6 71 06.1978 - 12.1985
SEAT 132 Sedan 1.6 72 05.1973 - 12.1980
SEAT 133 Hatchback 0.8 25 05.1974 - 11.1979
SEAT 600 D Sedan 0.8 17 09.1963 - 04.1970
SEAT 850 Sedan 0.9 25 02.1972 - 07.1975
SEAT Fura (025A) 0.9 29 01.1982 - 12.1986
SEAT Ibiza I Hatchback (021A) 0.9 32 11.1984 - 12.1993
SEAT Malaga (023A) 1.2 44 11.1984 - 12.1993
SEAT Marbella Hatchback (28) 0.8 25 08.1986 - 11.1996
SEAT Marbella Van (028A) 0.8 25 01.1987 - 12.1993
SEAT Panda (141A) 0.9 31 10.1980 - 12.1986
SEAT Ritmo (138) 1.4 57 07.1978 - 09.1983
SEAT Ronda (022A) 1.2 44 09.1984 - 12.1986
SEAT Terra Van (024A) 0.9 Cat 29 01.1987 - 12.1995
SEAT Terra Station Wagon (24) 0.9 Cat 29 02.1987 - 12.1996
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor TALBOT modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.3 44 07.1975 - 01.1980
TALBOT 180 Sedan 1.8 74 01.1982 - 12.1982
TALBOT Express 1000-1500 Flatbed Vrachtwagen / Chassis 2.0 57 07.1982 - 10.1994
TALBOT Horizon Hatchback 1.4 (2Y2, Y2) 61 07.1979 - 06.1986
TALBOT Murena Coupe 2.1 85 09.1980 - 01.1985
BRANDSTOFFILTER 4011558911010 geschikt voor ZASTAVA modellen:
PRODUCENT/MODEL/TYPE KW PRODUCTIE JAAR (VAN - TOT)
ZASTAVA Yugo Hatchback 0.9 33 04.1980 - 06.1992
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product MANN-FILTER WK 31/2 (100) Brandstoffilter
Beoordelingen en Ervaringen: MANN-FILTER WK 31/2 (100)
Totale evaluatie
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Brandstoffilter MANN-FILTER WK31/2(100)
0.0 / 10

Voor dit product werden er nog geen beoordelingen geplaatst. Schrijf de eerste beoordeling voor dit artikel.

BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering U zult uw bestelling binnen een aantal werkdagen ontvangen.

Vergelijkbare items
dynamic_phone_image_alt dynamic_phone_image_alt
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg