Bougies BERU ULTRA Sleutelwijdte: 21 mm Z48

Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of dit onderdeel geschikt is. ( Vindt uw auto onderdelen )
146BU BERU
Bougie
artikelnummer: Z48
  • Sleutelwijdte: 21 mm
  • Productlijn: ULTRA
  • Schroefdraad lengte [mm]: 12,7
  • Bougie: 1-massa elektrode, Met flenszitting
  • Schroefdraadmaat: M14x1,25
  • Elektrodenafstand (mm): 0,8
  • Aansluittechniek: SAE/M4
  • Technisch informatienummer: 14-6 BU
  • Aanhaalmoment van [Nm]: 20
  • Aanhaalmoment tot [Nm]: 30
  • Conditie: Geheel nieuw
14%
3,85 €*
3,31 €
korting 14%
inkl. 21% MwSt., excl. Verzendkosten
In voorraad
Wij accepteren
  • Nieuwe BERU 146BU Bougie goedkoop online kopen en met PayPal betalen
  • Plaats Z48 BERU Z48 voor uw wagen in het winkelmandje & betaal eenvoudig met MasterCard
  • Z48 Bougie & andere reserveonderdelen met VISA-kaart betalen
  • Voltooi uw aankoop van reserveonderdelen zoals Bougie Z48 met directe bankoverschrijving.
  • Vooruitbetaling populaire betaalmethode voor aankoop BERU Bougie
  • Bougies 146BU defect? Herstel! Grote Onderdelenaankoop met Klama betalen.
Referenties autofabrikant:
ALFA ROMEO7554445
BorgWarner (BERU)0001440700
BorgWarner (BERU)146BU
CITROËN5403277
CITROËN5403277X
CITROËN5433737
CITROËN5433737J
CITROËN5433738
CITROËN5433738V
CITROËN75492437
FIAT7554445
GLAS273
LANCIA7544445
OPEL1214019
OPEL1214021
OPEL1214023
PORSCHE99917016790
RENAULT0851798800
RENAULT7700529980
RENAULT7700546241
RENAULT7700571635
RENAULT7700647263
RENAULT7700647278
RENAULT7700647279
RENAULT7700647285
RENAULT7701414036
STEYR9040784
VOLVO135827
VOLVO241402
VOLVO271411
Matching voertuigen
BOUGIE 4014427000495 geschikt voor CITROEN modellen:
BOUGIE 4014427000495 geschikt voor FORD modellen:
BOUGIE 4014427000495 geschikt voor OPEL modellen:
BOUGIE 4014427000495 geschikt voor SKODA modellen:
BOUGIE 4014427000495 geschikt voor TRABANT modellen:
BOUGIE 4014427000495 geschikt voor TRIUMPH modellen:
BOUGIE 4014427000495 geschikt voor VOLVO modellen:
Heeft u vragen over dit product?

We beantwoorden alle veel gestelde vragen in onze Q&A sectie
De klantendienst van Motor-doctor.nl geeft antwoord op uw aanvraag

Vul alstublieft alle benodigde velden in voor andere vragen

Verzenden
Klantenevaluatie product BERU Z48 Bougie
Beoordelingen en Ervaringen: BERU ULTRA 0001440700
Totale evaluatie +1
Prijs
Kwaliteit
Verpakking
Fabrikant
Garantie
VoordelenNadelen
+1 -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bougies BERU ULTRA Sleutelwijdte: 21 mm Z48
9.0 / 10
BODEMPRIJZEN

Sterk verlaagde prijzen op reserveonderdelen van vele merken

VEILIGE VERZENDING

Bestellingen van boven de 300 € bezorgen we gratis

Snelle bezorging

Uw bestelling wordt zo gauw mogelijk verzonden, zodra we uw betaling ontvangen hebben.

Verzending via

Snelle levering ! UPS, GLS, DHL

Vergelijkbare items
Motor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuningMotor-doctor.nl - Hotline en telefonische ondersteuning
Verlanglijstje 0 Registreren
0
Artikelen
#
0
Uw winkelkarretje is leeg